Прокуратура судиться з міськрадою та комунальниками через бомбосховище у Ковелі, яке схоже на гараж

13.09.2023 о 14:07 · 2 хв читання

Прокуратура хоче визнати протиправною бездіяльність РЖКП №1 та Ковельської міської ради щодо приведення у стан готовності захисної споруди №04123, яка розташована у Ковелі на вулиці Сагайдачного, 7.

Про це йдеться в ухвалі Волинського окружного адміністративного суду.

Судовий позов подав керівник Ковельської окружної прокуратури Юрій Новосад в інтересах держави в особі Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Волинській області. Він просить суд зобов’язати ремонтне житлово-комунальне підприємство №1 та Ковельську міську раду привести у стан готовності укриття з метою використання його за призначенням, у відповідності до «Вимог щодо утримання та експлуатації захисних споруд цивільного захисту», затвердженого Наказом Міністерства внутрішніх справ України у 2018 році.

Суд встановив, що позовна заява Юрія Новосада, який є доктором юридичних наук, була подана з недоліками. Після їх усунень суддя Волинського окружного адміністративного суду Віктор Мачульський прийняв позов до розгляду та відкрив провадження в адміністративній справі. Відповідачам встановлено термін для подання відзиву.

Юрій Новосад (зліва)

До речі, захисна споруда №04123, що на вулиці Сагайдачного, вже добре десятиліття, як знищена відносно свого первинного стану! На цю тему неодноразово були журналістські публікації.

Як можна розібрати бомбосховище?

– дивувався у грудні 2015 року новопризначений міжрайонний прокурор Олександр Бабенков

Блоки вивозилися на новобудову біля Ковельської міжрайонної прокуратури

стверджував спецкор обласної газети «Вільна думка» Микола Силюк

Знищення комунального майна стратегічного значення, а криміналу в цьому правоохоронці не бачать, зате наразі є адміністративна справа…

Публікація за темою: Цивільна оборона: як у Ковелі чиновники «розбомбили» бомбосховище

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (17)
 1. Тож совєти ще будували, ми ж зараз нищимо усе совєцьке

   1. Ти що дибіле за совєти? Совєцьке треба нищити щоб спогадів не було. Бомбосховища пам’ятники виробництва. Все геть . ми старий світ (совєцький) зруйнуємо вщент а потім ми наш ми новий світ побудуємо хто був нічим той стане всім

    1. Дурний тебе московський піп хрестив. Твої мозги совєти знищили, перетворили тебе на зомбі.

     1. Ти москальська шлюха ти проти знищення совецького?

 2. А бомбосховище за буд.Косачів 3???( взагалі приватний підвал).І всім байдуже

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X