Прокуратура упередила незаконне використання 17,8 млн грн з бюджету міста

22.02.2022 12:38
Фото ілюстративне

Прокурори Волинської обласної прокуратури в ході опрацювання інформації, оприлюдненої на вебсайті Рrozorro.gov.ua, встановили факти порушень при проведенні Управлінням капітального будівництва та житлово-комунального господарства виконавчого комітету Ковельської міської ради закупівлі послуг з прибирання та підмітання вулиць, за результатами якої замовник у січні 2022 року уклав договір із суб’єктом господарювання.

Про це сьогодні повідомляє пресслужба обласної прокуратури.

Зокрема, переможець тендеру не відповідав кваліфікаційним критеріям, визначеним замовником послуг.

Прокуратура чомусь не вказує, про якого саме суб’єкта господарювання йдеться, однак на Рrozorro зазначається, що в тендері перемогло ТОВ «К.П.Верес».

Про порушення законодавства розпорядником коштів прокуратура повідомила Управління Західного офісу Держаудитслужби  у Волинській області і згодом, на виконання вимог органу фінансового контролю 18 лютого 2022 року договір було розірвано.

Цей договір від 04.01.2022 року та додатки до нього підписали виконуючий обов’язки начальника УКБ та ЖКГ виконкому Сергій Дудка та директор ТОВ «К.П.Верес» Павло Гонта.

Сергій Дудка

Таким чином, упереджено незаконне використання понад 15 млн грн бюджетних коштів.

Зауважимо, що Волинська обласна прокуратура не вперше виявляє порушення в діяльності Управління капітального будівництва та житлово-комунального господарства виконавчого комітету Ковельської міської ради.

Так, у вересні 2021 року рішенням Господарського суду Волинської області задоволено позов обласної прокуратури в інтересах Ковельської міської ради, Західного офісу Держаудитслужби та визнано недійсним договір про закупівлю аналогічних послуг на загальну суму 11,6 млн грн, також укладений за результатами тендеру, проведеного із порушеннями чинного законодавства.

21 лютого 2022 року УКБ та ЖКГ виконкому оголосило про проведення нового тендеру закупівлі послуги з прибирання та підмітання вулиць, вже з очікуваною вартістю 13 388 902,00 грн. Початок аукціону – 28 квітня 2022 р. о 15:52.

Поділитися:

Коментарі

  1. “Верес” віджав син януковіча у Юрія Шлюєва, недавно померлого за дуже дивних обставин і поставив на підставних білорусів. Вгадайте з першого разу, куди і на що ідуть гроші, видурені “Вересом” у ковельчан?

  2. ще треба будинки у Вереса повідбирати. як вони можуть обслуговувати будинки, якщо у них навіть зварювальника немає. вже не кажучи про кваліфікованих покрівельників, столярів, бляхарів і т.д.

  3. ще потрібно з РЖКП1 розібратись. Там створили депутатський притон. Наплодили різних заступників у пенісовому обличчі, різних спеціаластів по роботі з насеренням в обличчі провіднички Стасючки, кеупи юристів, програмистів. а двірника чи покрівельника на роботу не беруть. Який дурень на таку зарплату піде. А пініс менш чим за тридцятку там штани протирати не буде. а це все б,є по тарифах. Совість би мала сила і честь( а вірніше Слабкість і безчестя.

  4. Верес треба віджати у януковича і повернути спадкоємцям Шлюєва.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.