Призначили нового директора Ковельської ДЮСШ №1

01.08.2022 19:54
Віталій Волосюк та Ігор Чайка

Новим директором Ковельської дитячо-юнацької спортивної школи №1 став Віталій Варфоломійович Волосюк, до призначення – вчитель фізкультури та основ здоров’я ліцею №10.

Про це сьогодні, 1 серпня, повідомив Ковельський міський голова Ігор Чайка на своїй сторінці у Фейсбуці.

За його словами, він знайомий з Віталієм Варфоломійовичем багато років.

Це людина, енергії якої вистачить на десятьох. Хтось знає його як талановитого вчителя фізкультури та основ здоров’я ліцею №10. Хтось – як активного і небайдужого до розвитку міста ковельчанина.

Згадую, як у березні минулого року він запросив мене на відкритий урок до його учнів, і це був один із тих рідкісних днів, коли діти навчалися в школі очно. Ми провели тоді просто чудові години разом

– згадує Ігор Чайка

Це саме Віталій Волосюк минулого ж таки року подав заявку на Громадський бюджет Ковельської територіальної громади, аби на вільній ділянці біля ліцею встановити майданчик загальнофізичної підготовки «Здорова дитина – здорова країна», і цей проєкт був успішно реалізований.

Він пише сценарії — у 2018 році телевізійний канал «1+1» удостоїв його призового третього місця у номінації «Х-серіали» за сценарій до серіалу «Прокляття жовтого дракона».

А цьогоріч Віталій Волосюк був серед ініціаторів створення Алеї пам’яті українців, загиблих під час повномасштабної збройної агресії росії проти України.

Про те, що він ініціатор та організатор незліченної кількості спортивних змагань — годі й говорити.

Моя впевненість в тому, що робота під його керівництвом буде на найвищому рівні, сьогодні тільки підтвердилася: на зустріч Віталій Варфоломійович прийшов з… чітко прописаним подальшим планом дій щодо господарської, спортивної діяльності, розказав, які можна запровадити ощадливі технології в школі й запропонував новітні технології в тренерстві, а також ініціював низку змагань. І такий крок, ґрунтовну підготовку бачу вперше.

Що тут скажеш? Коли людина горить своєю справою — їй геть усе є і буде під силу!

– зазначив Ігор Чайка
Віталій Волосюк та заступник Ковельського міського голови, лучанка Наталія Маленицька

Фото зі сторінки Ігоря Чайки у Фейсбуці

Поділитися:

Коментарі

  1. Хороший вибір для молоді міста Ковеля!
    Саме таких людей потрібно вибирати щоб в нашій державі було все для людей!!!

  2. Воно то так, хороший чоловік. Проте згадаєте цей коментар приблизно через рік – Віталію вчегрове чогось не вистачатиме і хтось, тільки не він в цьому буде винуватий. Скільки вже він місць роботи поміняв за останні роки, ким він тільки не був?

    1. Жіночка там ніколи директором не була. Був Володимир Карпович Олексюк, який багато зробив для виховання молодих спортивних талантів.

  3. Людина дослужилася до такої посади,своїми досягненнями, це дуже добре.Вітаю.Але дивлячись на світлину новопризначеного директора,хочеться запитати:”а,що,даруйте,більш молодших кандидатів на дану посаду не виявили,не знайшли? Сподіваюся що чимало є працівників,тренерського складу даного закладу чиі нших спортивних викладачів фізкультури,енергійних,заповзятих,наполегливих.Бо на сьогодення,з усіма проблемами організаційними,фінансовими,логістичними,менеджментом,досить не є легко…Але як вже є…Успіхів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.