Що розглядали у Ковелі на виконкомі

11.02.2021 15:30

Сьогодні, 11 лютого, відбулося засідання виконавчого комітету Ковельської міської ради.

Перший заступник  міського голови Тарас Яковлев поінформував присутніх, що у ці дні у Ковелі та населених пунктах територіальної громади працює 13 одиниць снігоочисної техніки, – повідомляє міськрада.

Тарас Яковлев зазначив, що нинішня ситуація засвідчила, що спецтранспорту – недостатньо, тим більше, що територія збільшилась і чималий об’єм робіт потрібно здійснювати у селах. Є необхідність на наступну зиму придбати ще два автомобілі. Він висловив сподівання, що депутати підтримають таку пропозицію. 

Керівники комунальних підприємств наголошували, що усі можливі ресурси задіяні. Люди працюють понаднормово. Навантаження велике, адже снігопади не припиняються практично цілий тиждень.

Звертались до власників приватного транспорту з проханням не паркуватись вздовж узбіч і не виїжджати у місто без необхідності. Одночасно розчистити весь сніг неможливо. Сподіваюсь, на розуміння і підтримку ковельчан

– резюмував Тарас Яковлев

Загалом сьогодні на засіданні виконкому було розглянуто 42 питання. Зокрема, затверджено звіт про виконання міського бюджету за 2020 рік; склад комісії з підготовки та проведення інвестиційних конкурсів; Положення про аукціонну комісію з продажу об’єктів комунальної власності Ковельської територіальної громади, які підлягають приватизації.

Взято до відома інформації про роботу управління «Центр надання адміністративних послуг», служби у справах дітей, відділу фізичної культури та спорту, стан роботи із зверненнями громадян у виконавчих органах міської ради.

Прийнято рішення з питань захисту прав дітей, розподілу, обліку і приватизації житла, містобудування і архітектури, соціального спрямування.

Фото Ковельської міської ради

Вам може бути цікаво
Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.