Поблизу водосховища у Ковелі мають зробити водовідведення

11.03.2021 16:05

Про функціонування комунального господарства міста Ковеля в зимовий період йшлося сьогодні, 11 березня, на засіданні виконавчого комітету.

Як повідомили керівники підприємств, загалом ситуація була контрольованою і, незважаючи на складні погодні умови, серйозних збоїв у їх роботі не було, – інформує Ковельська міська рада.

Втім, начальник управління водопровідно-каналізаційного господарства Юрій Рибачок звернув увагу на те, що почастішали пориви на водогонах та забої каналізації. Це зумовлено зношеністю існуючих мереж, адже чимало з них функціонують уже пів століття – з часу створення підприємства.

Він наголосив, що всі питання обговорювались з керівництвом міста і отримано підтримку. Зокрема, кошти з міського бюджету будуть спрямовані на продовження реконструкції водогону, який має стратегічне значення для міста.

Традиційно у Ковелі з настанням весни виникають загрози підтоплень. Перший заступник міського голови Тарас Яковлев повідомив, що цьогоріч найбільше потерпали від цього мешканці вулиці Федьковича та провулку Фестивального.

Ми маємо розробити проектно-кошторисну документацію з влаштування там системи водовідведення. На сесію міської ради готується відповідний проєкт рішення. Загалом з цього приводу плануємо підготувати концепцію розв’язання найгостріших проблем громади

– сказав Тарас Яковлев

Інформацію про функціонування комунального господарства міста в зимовий період члени виконкому взяли до відома.

Публікації за темою:

Фото Ковельської міської ради

Вам може бути цікаво
Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.