Екс-мер Ковеля зробив владі «рознос» за нечищені дороги

18.02.2021 17:14
Олег Кіндер

Сьогодні на засіданні постійної комісії Ковельської міської ради з питань бюджету попередній мер міста, а нині депутат від «Батьківщини» Олег Кіндер обрушився з критикою на керівництво міста.

За його словами, у нової влади «відношення до прибирання снігу немає». Він так і запитав, очевидно, когось із присутніх чиновників, які були у сесійній залі: «Що ви прибираєте?»

У відповідь прозвучало: «Заїзди почистили».

Це ще більше «завело» Олега Кіндера.

«Я вам конкретні речі говорю! Замість того, щоб строїти там дитячі майданчики із снігу, взяли би зупинки повичищали. На сьогоднішній день, тьху-тьху-тьху, вже, завдячуючи комунальній службі, розчищені. Я питаю там, де автомобіль нема де поставити. Я вам назвав конкретні місця, де сьогодні просто-напросто не можна проїхати по місту Ковелю. Чому не прибираєте? Чому не виділяємо кошти, якщо потрібно їх виділити? Якщо не потрібно, значить не потрібно. Із-за чого на сесії я прошу, будь ласка, дати пояснення, чому в місцях, де саме є велике накопичення автотранспорту, чому не почищений сніг? І хто за це несе відповідальність?

– голосно заявив він

Зі слів Олега Кіндера, сьогодні він двічі їхав повз дитячу поліклініку.

«Вибачте мені, проїхати не можна! Ну це ж не приватна структура! Чому біля АТБ власника не заставили стоянку прибирати? Машина стає під углом і її задній багажник на більшу половину дороги вилазить. Тоже проїхати не можна. А таких місць у нас в Ковелі є дуже багато

– завершив «рознос» колишній мер міста
Вам може бути цікаво
Поділитися:

Коментарі

  1. чия б корова мичала, а твоя б мовчала. Ти б Олежику краще повернув гроші, які ви з памідорихою вкрали у ковельан.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.