Шукають директора для транскордонного центру в Ковелі

Ковельська міська влада оголосила про проведення конкурсу на посаду керівника комунального некомерційного господарського об’єднання «Транскордонний центр діалогу культур імені Гетьманів Ружинських».

Нагадаємо, 24 вересня цього року Ковельська міська рада прийняла рішення про створення такого центру, а днями мер міста Олег Кіндер своїм розпорядження затвердив порядок та створення комісії з проведення конкурсу, а також проведення самого конкурсу.

Транскордонний центр діалогу культур буде знаходитися в будівлі стадіону «Локомотив», реконструкція якого проводиться на даний час.

Як повідомляє міськрада, дата початку прийняття документів для участі у конкурсі – 08.10.2020 року, з 10 год. 00 хвилин, кінцевий строк – 21.10.2020 року, до 16 години. Адреса приймання документів для участі у конкурсі – кабінет 207, адміністративна будівля Ковельської міської ради.

22 жовтня 2020 року о 10-й годині має відбутися засідання конкурсної комісії щодо розгляду заяв претендентів і доданих до них документів (крім конкурсної пропозиції). Претенденти, допущені до участі в конкурсі, є його учасниками. Про прийняте конкурсною комісією рішення претенденти та учасники повідомляються секретарем конкурсної комісії протягом трьох робочих днів з дня проведення засідання з розгляду документів.


Вам може бути цікаво

Депутат вважає, що «Локомотив» не можна назвати стадіоном

Завершується перший етап реконструкції стадіону «Локомотив»

Станція юних туристів переїде на новий стадіон «Локомотив»

Ковельчани беруть участь у конкурсі «Театр.NET»

Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.