Степан Івахів не голосував за закони, які стосуються російської федерації

24.05.2022 11:09

Нардеп від Ковельщини Степан Івахів, перебуваючи у Верховній Раді, не підтримав законопроєкти, які безпосередньо стосуються країни-агресора – російської федерації.

Івахів не голосував за Закон України «Про заборону пропаганди російського нацистського тоталітарного режиму, збройної агресії російської федерації як держави-терориста проти України, символіки воєнного вторгнення російського нацистського тоталітарного режиму в Україну»; за проєкт Закону про денонсацію Угоди між Урядом України та урядом рф про уникнення подвійного оподаткування доходів і майна та попередження ухилень від сплати податків; за внесення змін до Закону України «Про лікарські засоби» щодо обмеження обігу лікарських засобів, виробництво яких розташовано на території російської федерації або республіки білорусь.

Також ковельський нардеп не голосував за проєкти Законів про затвердження Указів Президента України «Про продовження строку дії воєнного стану в Україні», «Про продовження строку проведення загальної мобілізації», за скорочення терміну підготовки до другого читання проєкту внесення змін до статті 52 Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» щодо вдосконалення порядку виплати пенсій.

До речі, коли 12 травня Верховна Рада затверджувала Указ Президента України «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 11 травня 2022 року «Про примусове вилучення в Україні об’єктів права власності російської федерації та її резидентів», Степан Івахів взагалі був відсутній у залі парламенту, а нардеп з Луцька Ігор Палиця – не голосував. Невже вони в такий спосіб хотіли умиротворити країну-агресора?

Нагадаємо, у ніч із 11 на 12 березня Степан Івахів та почесний консул Литовської Республіки, екснардеп Сергій Мартиняк намагалися виїхати з України через пункт пропуску «Устилуг» на автомобілі, яким кермував Мартиняк. Лідер партії «За Майбутнє» Ігор Палиця через кілька тижнів розповів, що Івахів займався нафтопродуктами і їхав нібито на зустріч «із власниками великого нафтового концерну, щоб підписати прямі угоди»… Чому в цю поїздку Івахів взяв третину мільйона доларів – Палиця не пояснив. 

Публікація за темою: Ковельській владі не до вподоби, коли її знімають не для піару

Тарас Яковлев, Степан Івахів, Ігор Чайка та Ігор Пініс / Фото зі сторінки Миколи Печенюка у Фейсбуці
Поділитися:

Коментарі

  1. Цей покидьок-колаборант у свій час цинічно назвав себе патріотом Волині…

  2. Підарасіна! А Чайка його прихвісток. Пініс взагалі мав би розум фокатись с цим бидлом.

  3. Хай Івахів віддасть гроші в ЗСУ які хотів перевезти через границю . Бо немає за що купити боніжелети і аптечки .

  4. Так мова ж за Івахіва і Палицю. Чи може ви там на другому Ковелі не знаєте хто вони.?

  5. Беня – головний бос Палиці й Івахува не дав на нашу армію ні копійки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.