Син начальника «Ковельводоканалу» придбав приміщення за 2,2 млн грн

24.02.2021 о 13:00 · 2 хв читання

Продали з аукціону третій поверх будівлі у Ковелі на вулиці Драгоманова, 22. Зі стартових 30,2 тисячі гривень ціна виросла до 2,2 мільйона.

Переможцем став підприємець Рибачок Сергій Юрійович, його батько Юрій Рибачок є начальником Управління водопровідно-каналізаційного господарства «Ковельводоканал», повідомляє інформаційне агентство «Волинські новини».

Торги відбулися 18 лютого на електронному майданчику. Аукціон оголосило Управління забезпечення реалізації повноважень у Волинській області Регіонального відділення ФДМУ по Львівській, Закарпатській та Волинській областях.

Йдеться про третій поверх адміністративної будівлі площею 367,5 квадратних метрів, яка була побудована в 1989 році. Балансоутримувачем було Головне управління статистики у Волинській області.

Будівля підключена до міських мереж: є водопровід, каналізація, електроенергія, централізоване опалення. Частину будівлі винаймало управління Держгеокадастру та Навчально-методичний центр цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Волинської області.

Змагалися за цей лот вісім учасників. Початкова ціна була 30 243 грн 26 коп. Однак вже на першому етапі торгів найнижчу ціну запропонували в розмірі 265 тис. грн, а були пропозиції і в понад мільйон гривень.

На другому етапі ціна за приміщення виросла до понад двох мільйонів. Найбільше запропонував підприємець Сергій Рибачок, ставка якого в розмірі 2 240 210 грн перемогла. До слова, це всього на 9 гривень більше від тієї суми, що пропонував інший учасник – ТзОВ «Фінасова компанія «Європа» (підприємство запропонувало 2 240 201 грн), і на 10 гривень більше, ніж готовий був заплатити Роман Борисюк (його ставка – 2 240 200 грн).

Рибачок Сергій Юрійович – син начальника УВКГ «Ковельводоканал» Рибачка Юрія Івановича. Обоє зареєстровані за спільною адресою в Ковелі, про це свідчать паспортні дані Сергія Рибачка, завантажені в пакет документів для участі в аукціоні.

Сергій Рибачок також вказаний у декларації Юрія Рибачка за 2019 рік. Батько і син мають земельні ділянки та будинки в Ковелі та селі Мельники Шацького району, нежитлову нерухомість. Крім зарплати, процентів та доходів від оренди, Рибачок-старший задекларував чималі грошові активи: на банківських рахунках у нього було 712 тис. грн, 5,3 тис. євро, 21,2 тис. доларів. А в готівці він має 30 тис. доларів, 20 тис. євро та 50 тис. грн. Син Сергій в декларації вказаний лише як співвласник двох ділянок в селі Мельники Шацького району.

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X