Тарифи для населення залишаться незмінними, а для інших споживачів зростуть, – «Ковельтепло»

05.09.2023 о 12:12 · 4 хв читання
ПТМ Ковельтепло

Тарифи ПТМ «Ковельтепло» для населення залишаються незмінними другий рік поспіль і будуть застосовані з 01 жовтня 2023 року на рівні діючих тарифів на теплову енергію та послуги з постачання теплової енергії і гарячої води.

Про це сьогодні повідомляє «Ковельтепло».

Як заявляє адміністрація підприємства, діючі тарифи встановлені рішенням виконавчого комітету Ковельської міської ради від 08 вересня 2022 року №275 «Про встановлення тарифів на теплову енергію та на послуги з постачання теплової енергії і постачання гарячої води».

Щороку до 1 липня, відповідно до пункту 57 постанови Кабінету Міністрів України від 01 червня 2011 року №869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на комунальні послуги», теплопостачальні підприємства зобов’язані подати розрахунки економічно обґрунтованих тарифів до органу місцевого самоврядування.

Враховуючи Постанову Кабінету Міністрів України від 29 квітня 2022 року №502 «Деякі питання регулювання діяльності у сфері комунальних послуг у зв’язку із введенням в Україні воєнного стану» та Закон України від 29 липня 2022 року №2479-IX «Про особливості регулювання відносин на ринку природного газу та у сфері теплопостачання протягом дії воєнного стану та подальшого відновлення», мораторій на підняття тарифів діє лише для категорії споживачів «Населення».

Тому тарифи для населення будуть встановлені та застосовані на рівні діючих тарифів на теплову енергію та послуги з постачання теплової енергії і гарячої води, а для бюджетних установ/організацій, релігійних організацій та інших споживачів будуть змінені. 

Хочемо зауважити, що тарифи ПТМ «Ковельтепло» для населення не змінювалися протягом останніх двох років, витрати в діючих тарифах враховані на рівні 2020 року

– зазначає адміністрація підприємства

Планові тарифи на постачання теплової енергії та послуги з постачання теплової енергії та постачання гарячої води складають:

 1. Послуга з постачання теплової енергії (виробництво, транспортування та постачання):
 • населення – 2 694,00 грн/Гкал з ПДВ;
 • бюджетні установи і організації – 3 985,85 грн/Гкал з ПДВ;
 • релігійні організації – 3 509,84 грн/Гкал з ПДВ;
 • інші споживачі – 4 036,33 грн/Гкал з ПДВ.

2. Послуга з постачання гарячої води:

 • населення – 154,56 грн/куб.м з ПДВ;
 • бюджетні установи і організації – 219,14 грн/куб.м з ПДВ;
 • інші споживачі – 221,68 грн/куб.м з ПДВ.

Адміністрація наголошує, що розрахунки відповідних тарифів здійсненні за вимогами Порядку формування тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії і постачання гарячої води, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01 червня 2011 року №869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на комунальні послуги» зі змінами.

Формування тарифів на постачання теплової енергії проведено з визначенням економічно обґрунтованих значень усіх показників господарської діяльності, які враховуються у тарифах, з урахуванням розподілу витрат за окремими видами ліцензійної діяльності з виробництва, транспортування, постачання теплової енергії та іншими видами господарської діяльності.

Обгрунтування ПТМ «Ковельтепло» причин зміни тарифів

Причини перегляду тарифів такі:

 1. Тарифи ПТМ «Ковельтепло» для населення не змінювалися протягом останніх двох років, витрати в діючих тарифах враховані на рівні 2020 року.
 2. Ріст ціни на дрова до 1251,0 грн/куб.м з ПДВ, в тарифах врахована – 720,0 грн/куб.м з ПДВ, ріст 173,8%.
 3. Ріст ціни на обрізки до 951,0 грн/куб.м з ПДВ, в тарифах врахована – 370,0 грн/куб.м з ПДВ, ріст 257,0%.
 4. Ріст вартості паливної тріски до 1770,00 грн/куб.м з ПДВ, в тарифах врахована – 840,0 грн/куб.м з ПДВ, ріст 210,7%.
 5. Ріст вартості тирсобрикету до 6000,0 грн/т з ПДВ, в тарифах врахована – 2600,0 грн/т з ПДВ, ріст 230,8%.
 6. Збільшення розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб з 01 грудня 2022 року до 2 684 грн, в тарифах врахований – 2270 грн (станом на 01.01.2021), ріст – 118,2%. Зростання мінімальної заробітної плати до 6700 грн, в тарифах врахована – 6000 грн, ріст 111,7%.
 7. Врахування витрат на амортизацію в діючих тарифах на рівні 2020 року, ріст 154,0%.
 8. Ріст вартості холодної води до 19,86 грн/куб.м з ПДВ, в тарифах врахована – 11,46 грн/куб.м з ПДВ, ріст 173,3%. Ріст вартості водовідведення до 29,64 грн/куб.м з ПДВ, в тарифах врахована – 17,04 грн/куб.м з ПДВ, ріст 173,9%.
 9. Ріст ціни електроенергії до 5,849768 грн/кВт з ПДВ, в тарифах врахована – 3,462192 грн/кВт з ПДВ, ріст 169,0%.
 10. Ріст вартості солі до 16,80 грн/кг з ПДВ, в тарифах врахована 3,12 грн/кг з ПДВ, ріст 538,5%.
 11. Ріст дизельного палива до 53,0 грн/л з ПДВ, в тарифах врахована – 24,45 грн/л з ПДВ, ріст 216,8%. Ріст вартості бензину до 55,0 грн/л з ПДВ, в тарифах врахована – 26,49 грн/л з ПДВ, ріст 207,6%.

Зауваження та пропозиції щодо тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії і з постачання гарячої води приймаються адміністрацією підприємства протягом 7-ми календарних днів від 05 вересня 2023 року, – йдеться у повідомленні ПТМ «Ковельтепло».

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (51)
 1. Брехня в минулому році влітку піднімали тариф для населення. Якраз перед постановою на мораторій на позачерговій сесії

 2. Тариф на сесії не затверджується. Тим більше хто користується послугами ПТМ “Ковельтепло” тому і доводити нічого не треба споживач по своїх платіжках бачить хто “бреше”

 3. Почитай статтю рішенням виконкому у році встановлені тарифи, а як то 20 не піднімались й сесія не встановлює

 4. Бойко вже так мізки пропив що навіть не розуміє що бреше. З 2020 року тарифи не піднімались але нові тарифи затверджені у 2022 році. Певно зменьшені? Відправте вже того алкаша на пенсію

  1. Як це розуму хватає Бойка алкашом називати, ви його п‘яним бачили, думай що пишеш

   1. Бачили й не раз як його з сауни (та що на території ковельтепло по володимирській) п’янезного виносили й в машину садили. Тай по місту частенько по ресторанах сидить. До речі Міла а ну розкажи за чий рахунок утримується сауна а? Не за наш ?

     1. А ти підстилки бойкова

     1. значить не можеш відрізнити тверезого від бухого бо сама з ним бухаєш

     2. Ясно звідки така захисниця . Бойкова рідстилка

 5. Всі пенсіонери в Ковельтепло на пенсію,а там цілих 90% пенсіонерів деж дадуть молоді працювати, позаймали теплі місця. Геть банду !

  1. Та що ти прицепився, алкаш алкаш алкаш , що других слів не знаєш, а деш ти молодь знайдеш зараз,щоб працювали, це ти напевно алкаш!!!! Молодь в Польщі або захищеє нашу країну, а якщо хочуть іти працювати то їх зразу на комісію у воєнкомат, такщо думай що пишеш. І порада сам перестань бухати

   1. А що ж ти Міла так за того бойка захищаєш певно продашась йому за причин обрізків. От і скулиш тут всі знають про бойка одну тебе засліпило

    1. Це тебе присліпило, оце одне знайшлося і пише , тільки під другими іменами!!!!!!! Нагадую призвище, ім‘я, побатькові пишеться з великої букви, іду в школу хай навчать!!!!! Крім путін він пишеться з маленької!! Слухай лягай вже спати, весь Ковель знає хто такий Бойко!!!! А де ти вилізло таке, напевно проплатили тебі добре!!!!!!

     1. Твій бойко – почесний злодій і алкаш міста.

     2. Ти тупориле саме вивчи грамоту

   2. Твереза адекватна людина не може так зухвало брехати й обраховувати людей. Бойко пропив розум от і не розуміє що навіть говорить втратив взагалі реальність .

    1. Слухай лягай вже спати, може щось новеньке придумаєш!!!! Ато одне і те саме, алкаш алкаш алкаш!!!!!!

    2. Ужас, що ти мелеш, ти Бойка бачив п‘яним, оце новость Бойко п‘яний в сауні щей виводили🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 6. Та хоч би для початку того безмозлого алкаша. Решта сама ю розбіглась

 7. Ох…..єть,не встать!!! Залишаються незмінними тарифи для населення відповідно до минулого року! І тут же пишуть- планові тарифи на постачання теплової енергії …. складають ;
  . населення- 2694,00 грн/ГКАЛ з ПДВ.
  дивлюсь тариф у квитанції за минулий рік- 2161,66 грн/Гкал
  То що то за маніпуляції ? То включіть газ, а не рахуйте обрізки і всяку різну х….. ню! Газом топити буде дешевше, відповідно до документів уряду. Перестаньте дурити людей. Дайош аудит і публічне висвітлення цього аудиту!

  1. Безкоштовні обрізки скалічених дерев значно дорожчі від газу.

   1. Ну це фінал, значить обрізки це скалічені дерева????? Ну ти геть тупий. Доводжу до твого відому, обрізки це відходи з деревени, прикінь вони теж коштують грошей!!!! А де їх багато???? Правильно на пілорамах!!!!!!!! Ти бачив хоть одного підприємця який дасть обрізки безкоштовно?????? О Богі не бачив!!!!!!! Ну ти геть дурний!!!!

     1. Ну ти точно проплачний, але не тому заплатили, тиж не розумієш про що пишеш

     2. Ну ти точно проплачний, але не тому заплатили, тиж не розумієш про що пишеш

     3. Який бартер ти тормоз, це як, а ну розкажи!!!! Ну дуже цікаво!!!!!

 8. Нормальна пропозиція давайте всім містом перестанемо оце оплачувати й напишемо заяву щоб зробили перевірку

 9. Нормальна пропозиція давайте всім містом перестанемо оце оплачувати й напишемо заяву щоб зробили перевірку

     1. Мене звати Оксана, я дуже довго працювала на Ковельтепло, нічого поганого про керівника сказати не можу, а ти вже реально задовбав, пишеш всяку дурню

 10. Це все пише людина яка неадекватна, ти подивися на світло тарифи підеімалиь???? То де ти був чому не писав, а от вже як піднімають комуналіні підприємство то ти намалювався, сховайся, і не ваняй на весь інтернет, і тобі хлопче до Бойка як до неба

 11. Правильно там пишуть вцепився до людини, навіть пропунують щоб ти вже ляг вже спати! Ти ще до всіх директорів комунальних підприємств нападай, давай Добробут, ЖЕК, Ковельвоканал

 12. Тетяна, Міла, Оксана- проспись, бухаєш разом з Бойком, що аж спалилась, написавши одну і туж дурню під іменем Оксана, Міла, а тепер ще і Тетяна.Ха-ха-ха!!!!

  1. Тетяна це я і нічкого відношення до Міли немаю, це моя остбиста думка, давай про всіх комунальників пиши особливо про добробут, скоро зима побачим як будуть чистити дороги

 13. Треба призначити Ковельтеплу справжній незалежний аудит і експертизу котельного обладнання. І тоді буде видно, скільки дров та безкоштовних обрізків пішло, де дров’яні гроші відмивались, куди газ шурували.

 14. Погоджуюсь.Але цього ніколи не буде.Ініціатора аудиту не знайти. Громадська рада при міському голові “бдить” тільки свої особисті інтереси. А поговорити у коментах можемо.Це нічого не вартує.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X