Територію ковельського кладовища буде розширено: Уряд прийняв рішення

28.01.2025 в 18:17 · 2 хв читання

Кабінет Міністрів України погодив зміну цільового призначення суміжних земельних ділянок з лісогосподарських на рекреаційні. Відповідний документ підписав Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль (розпорядження від 24 січня 2025 р. № 63-р).

Про це сьогодні повідомив міський голова Ігор Чайка.

За його словами, йдеться про земельну ділянку державної власності площею 9,9418 гектара (кадастровий номер 0722184600:03:006:0431), яка перебуває у постійному користуванні Ковельського спеціалізованого лісогосподарського приватного акціонерного товариства «Тур» і розташована на території Ковельського району.

Ця ділянка буде відведена під місця поховання та надалі передана в постійне користування КП «Добробут» для облаштування (розширення) міського кладовища, що майже вдвічі збільшить його ресурс.

Маємо забезпечити достойні умови поховання нашим рідним та близьким, яких ми втрачаємо, зокрема й нашим Героям

– зазначає Ігор Чайка

Питання розширення міського кладовища упродовж останніх років постійно було на порядку денному міської влади. Цвинтар, який відкрили у 1985 році на території Мощенської сільської ради (нині Люблинецька громада), фактично вичерпав свій ресурс, хоча його територію уже збільшували тричі.

Складність полягала в тому, що суміжна ділянка належала до земель лісового фонду. Відповідно до вимог чинного законодавства лише Уряд має право змінити її цільове призначення. А для цього необхідно було отримати погодження від низки міністерств та відомств. Процес виявився довготривалим, який передбачав великий об’єм роботи.

Поділитися

Більше про

Коментарі

Показати коментарі (14)
      1. Ліс і природа для мене дорожчі, в кожного своя думка, кладовище це мертва земля по суті. А ліс птахи, дерева це важливо. Треба брати нову ділянку на непотрібній землі але і це так собі… я знаю що придає всяке чмо буде бубніти в коментах, ну в кожного свої цінності, тут треба щось інше придумувати бо так тільки земля переводиться і якщо кладовища не зносити то місця не хватить, це окремі питанні.
        А що буде зімною після смерті байдуже я того не дізнаюсь.

  1. Треба робити друге кладовище десь в полі а не різати під його ліс це жесть

  2. Благими намірами виселена дорога до пекла. Так і тут. Під приводом турботи за належним похованням прихована грандіозна афера використання лісодеревини. Буде неабияке заниження обсягів існуючих обʼємів.

  3. Скільки везуть кругом лісу, то Ви не бачите, а під кладовище, то вже ліс нищать, що за люди такі, Вам не вгодиш,все Вам не так, правильно нехай розширяєть!

    1. Хто що не бачить? Ліс зріжуть новий виросте, в любому випадку, а робити з лісу кладовище не потрібно. В кожного свої цінності мені природа дорожча ніж мертва земля. Так можна і всю землю пересрати для кладовища, підходи мають бути якісь інші. Навіть дивитись на ліс приємніше, тварини живуть хоч так землю як люди не переводять.

  4. Люди навіть після смерті природі гадять, сумно. Ладно якби відкрили нове десь в полі на бідній землі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X