Три лікарні у Ковельському районі вже не прийматимуть хворих на COVID-19

05.01.2022 о 13:41 · 1 хв читання
Старовижівська багатопрофільна лікарня

У зв’язку зі зменшенням росту захворюваності на коронавірусну інфекцію, зменшать кількість медичних закладів, які приймають ковідних хворих.

Про це стало відомо під час брифінгу Волинської ОДА щодо ситуації з протидією поширенню коронавірусної інфекції та вакцинальної кампанії в області, – пишуть «Волинські новини».

Заступниця голови облдержадміністрації Людмила Тимощук розповіла, що в області значно знизився ріст захворюваності: за минулу добу виявлено 25 нових випадків, з них одна дитина і п’ятеро медичних працівників. За весь період з 2019 року на Волині було виявлено майже 110 тисяч хворих. На сьогодні на Волині 22 лікарні, які приймають хворих на коронавірусну інфекцію, проте їх кількість скоротять.

Завантаженість ліжок з киснем – 12%, тому прийняте рішення скоротити їх кількість. Треба дати відпочинок медичним працівникам. Враховуючи зниження рівня захворюваності, ми скорочуємо кількість медичних закладів, які приймають хворих з коронавірусом. Старовижівська, Турійська, Шацька лікарні вже не прийматимуть коронавірусних пацієнтів, вони були резервними. І ще в інших медзакладах ми скорочуємо 515 ліжок

– зазначила вона

Сьогодні в обласних медичних закладах на лікуванні перебуває 431 пацієнт, з них 117 – з підозрою на коронавірус, в інтенсивній терапії перебуває 44 пацієнти і 16 – на апаратах ШВЛ.

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (2)
  1. Де ти, задня передача в роздовбаній коробці? Та включись же, не дирчи!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X