У бюджет Ковеля повернули понад 700 тисяч гривень, які переплатили за генератори

08.03.2023 о 15:28 · 1 хв читання
Фото ілюстративне

Прокурори Ковельської окружної прокуратури виявили порушення чинного законодавства під час закупівлі генераторів для підприємства теплових мереж «Ковельтепло» та вжили заходів задля повернення у бюджет зайво сплачених коштів.

Про це сьогодні повідомляє пресслужба обласної прокуратури.

З’ясувалося, що, купляючи генератори, замовник сплатив понад 700 тисяч гривень податку на додану вартість, а згідно із чинним законодавством, операції з постачання генераторів звільнені від оподаткування ПДВ.

Після скерування окружною прокуратурою листів на адресу Ковельської міської ради та ПТМ «Ковельтепло» постачальник повернув замовнику зайво отримані кошти і в подальшому понад 700 тисяч гривень повернуто до місцевого бюджету.

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (10)
 1. Хто за це понесе кримінальну відповідальність – яша чи бойко?
  Правильна відповідь: як завжди, ніхто.

 2. Зрозуміло, як білий день, що кожна закупівля “краде” з бюджету сотні тисяч гривень. Хто ж як не бойко добре навчився це провертати за стільки років?!

  1. От за це бойку продовжують контракт раз за разом. Бо де ще знайти такого почесного здодюгу?

 3. Під час війни все крадуть та крадуть гроші з місцевого бюджету. Агов, СБУ, ви де? Чому усі ті яші з бойками ще не під слідством і навіть не відсторонені від виконання посадових обов’язків???

 4. Тож може німець привіз а вони продали та щей 700 тисяч на балансі не помішае мутанути

 5. якщо продавець продав, то він сплатив те ПДВ у державний бюджет, якщо неправомірно і він його повернув покупцю, а той в свою чергу в місцевий бюджет, то продавець скорегує податкову і поверне собі те ПДВ, в будь-якому випадку продавець нічого не втратить. Наша ВР на приймає законів через одне місце , потім бухгалтерам суцільний “гіморой”.

 6. У Чайки радник експрокурор куди вона дивилась? Цілий зам по комуналці, камунальне управління.У Бойка юристів х* ва туча пенсіонерів по судах совають за копійчані не сплати. А тута бля прогляділи ой лишенько. То нащо оте все шобло за наш доречі рахунок. Нехай пі*ть в Бахмут там може плрозумнішають гнили кабінетні

 7. Хоч би змінили бойку статус з почесного громадянина на опущеного. Бо оббирання пенсіонерів до нитки за тепло на безплатних дровах з понівечених дерев не має нічого спільного з честю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X