У ДТП на Закарпатті загинули двоє військових з Ковеля

15.08.2022 20:43

Двоє військовослужбовців з Ковельської громади, які нещодавно вийшли з пекла бойових дій, загинули 13 серпня в автокатастрофі на Закарпатті.

У аварії загинули Лобанов Юрій Володимирович (29.04.1973 р. н.) та Кисляк Юрій Якович (29.05.1978 р. н.). Хлопці їхали на ротацію, – повідомляє ГІТ з посиланням на Ковельського міського голову Ігоря Чайку.

Не знаю, якими словами описати те, що сталося. На який фатум списати цю біду. Двоє діючих військових з нашої громади трагічно загинули минулої суботи, 13 серпня, в автокатастрофі на Закарпатті, куди їхали на ротацію. Хлопці знову рвалися на схід, де обоє воювали в складі в/ч 9938 Луганського прикордонного загону. Обоє в липні вийшли з пекла Лисичанська, Слов‘янська, Сєвєродонецька. Зовсім недовго були в Ковелі, щоб підлікуватися, відновитися і повернутися на передову

– пише міський голова

Як стало відомо, Юрій Лобанов – батько загиблого Героя Єгора Лобанова. Того самого, який врятував вісьмох побратимів ціною свого життя й загинув 28 лютого. Залишилася дружина Оксана. У Юрія Кисляка – дружина Людмила і двоє доньок.

Чин похорону за обома загиблими відбудеться завтра, 16 серпня, о 12:00 – в храмі Димитрія Солунського, що на вулиці Шевченка у Ковелі.

Громадянська панахида – о 13:00 на площі Героїв Майдану біля міської ради.

Поділитися:

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.