У Ковелі провели в останню земну дорогу військових Юрія Лобанова та Юрія Кисляка

16.08.2022 16:04

Сьогодні, 16 серпня, у Ковелі знову тривожно били дзвони… Двоє діючих військових, які їхали на ротацію в Закарпаття, загинули в автокатастрофі.

Юрія Лобанова і Юрія Кисляка відспівали у соборі Димитрія Солунського. А далі траурна процесія рушила у центральну частину міста, де відбулась громадянська панахида, – повідомляє Ковельська міська рада.

Обидва Юрії вже 25 лютого пішли у військкомат і стали військовослужбовцями Луганського прикордонного загону. Усюди вони трималися разом, в усьому підтримували один одного. Разом вийшли з пекла Лисичанська, Сєвєродонецька і Слов‘янська.

Юрій Лобанов після поранення міг не повертатися більше на передову. Він втратив на війні сина Єгора, який 28 лютого врятував вісім життів, а сам загинув. Але батько став за свого Єгора. І їхав разом зі своїм побратимом на ротацію.

Слизька гірська дорога, дощ… Юрій Кисляк мав всі водійські категорії, свого часу був водієм з міжнародних перевезень… Але сталася біда. Чоловіки загинули.

У Юрія Кисляка залишились дружина Людмила і двоє доньок, подвійне горе переживає Оксана Лобанова.

Стояти і встояти перед лицем таких бід, горя, сліз, як ми переживаємо сьогодні – можна тільки спільно. Дякую кожному, хто прийшов сьогодні вшанувати наших земляків. Пам’ятаймо, що тепер наш обов’язок – берегти і підтримувати сім’ї загиблих

– звернувся до присутніх міський голова Ігор Чайка

Смерть Юрія Лобанова та Юрія Кисляка – непоправна втрата для родин та нашої громади.

Щирі співчуття рідним та близьким.

Світлого спочинку вашим душам, побратими.

Фото Ковельської міської ради

Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.