У Ковелі хочуть збудувати автостоянку великої місткості – на 877 місць

16.02.2022 о 10:07 · 2 хв читання

Ковельська міська рада опублікувала заяву про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки детального плану території для розміщення автомобільної стоянки у Ковелі на вулиці Варшавській.

Площа території, щодо якої здійснюється проєктування, складає – 4,00 га (кадастровий номер земельної ділянки 0710400000:15:008:0153, район гаражного кооперативу «Промінь»).

Ділянка перебуває у приватній власності. Власником є Гопанчук Володимир Ніфаїлович, підприємець з Луцька.

Відповідно до намірів замовника та проєктного рішення цього детального плану території, передбачається формування ділянки (площею 4,00 га) для об’єкту транспортної інфраструктури, а саме: автомобільної стоянки великої місткості – на 877 місць, в тому числі місць для легкових автомобілів – 808, місць для вантажного автотранспорту – 69; приміщення для чергових і зберігання інвентаря площею забудови – 144,0 кв. м.

Відповідно до п. 3 ч. 10 ст. 3 Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» (автомобільна стоянка на 877 машино-місць) належить до ІІ категорії видів планованої діяльності та об’єктів, які можуть мати значний вплив на довкілля і підлягають оцінці впливу на довкілля.

Зауваження і пропозиції подаються у відділ містобудування та архітектури виконавчого комітету Ковельської міської ради до 03 березня 2022 року.

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (6)
 1. Містобудуванню Ковеля 👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻
  Знищать скоро все!

 2. Для кого?
  Для Вільки?
  Володимирської?
  Сільмашу?
  Центру?
  А точно- для 2-го Ковеля!

 3. Навіщо нам два базари? Достатньо того, що біля вокзалу. Брестський базар фактично скляк і на його місці можна було збудувати гарну автостоянку. А на Володимирській – автомобільний базар.

 4. Краще б засипали нікому не потрібне вирите совітами водосховище, залишили тільки русло і зробили там автостоянку або пляжний комплекс. Відразу б річка ожила і самоочистилась…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X