Депутат на сесії: «Ми такий кусок землі даром віддали якомусь авантюристу-аферисту»

30.07.2022 11:18
Микола Печенюк – в центрі

На останній сесії Ковельської міської ради, пленарне засідання якої, як і попередні рази, проходило в закритому режимі, депутати розглядали проєкт рішення про затвердження детального плану території розміщення автомобільної стоянки на вулиці Варшавській.

Ще у лютому 2022 року міська рада опублікувала заяву про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки цього плану. Площа території, щодо якої здійснюється проєктування, складає – 4,00 га (район гаражного кооперативу «Промінь»). Ділянка перебуває у приватній власності. Власником є Гопанчук Володимир Ніфаїлович, підприємець з Луцька.

Відповідно до намірів замовника та проєктного рішення цього детального плану території, передбачається автомобільна стоянка великої місткості – на 877 місць, в тому числі місць для легкових автомобілів – 808, місць для вантажного автотранспорту – 69.

На сесії виникла дискусія з приводу вищевказаного проєкту рішення, автором якого є начальниця відділу містобудування та архітектури виконавчого комітету Людмила Мурай. Стало відомо, що профільна депутатська комісія його не підтримала. Неподалік річка Турія, тому виникло побоювання за природне середовище, зважаючи на таку заплановану кількість місць автотранспорту на стоянці. Людмила Мурай запевнила, що все буде добре, бо еколог погодив проєкт.

В обговоренні слово попросив депутат від політичної партії «Сила і честь» Микола Печенюк.

Саме головне питання: хто цю землю і яким чудом взяв? Ну понятно, вже всі знають, як дали цю землю. Ну не повинно так бути. Повірте. Ми такий кусок землі даром віддали якомусь авантюристу-аферисту. Він перепродав цю землю. А ці зараз «мутять», що хочуть. Хочуть, щоб ми… Ну я на себе таку відповідальність брати не буду

– заявив Микола Печенюк

Головуючий на сесії міський голова Ігор Чайка поставив на голосування проєкт рішення з озвученою перед тим редакційною правкою стосовно зменшення кількості машиномісць і оновленою схемою, але депутати «провалили» його прийняття.

Хто і як голосував невідомо й по сьогодні, так як протоколи відкритого поіменного голосування міська рада на своєму сайті чомусь не оприлюднила.

Микола Печенюк відомий своїми гострими виступами. Так, у жовтні 2021 року він піддав нищівній критиці першого заступника міського голови, лучанина Тараса Яковлева, заявивши, що йому, як міському депутату, пропонували тисячу доларів за лояльність.

Поділитися:

Коментарі

  1. Мурай завжди все влаштовує, бо еколог «одобрив»
    «Набудує». І вже набудували хрін зна що і хрін знає де.

    1. 100%, її потрібно було разом з кіндером відправити чим подалі від міської ради, а то що не проект то якась афера! ганьбить владу міста! так не має бути!

  2. Вангую: Яковлєв отримає двохповерховий будинок за 400000 гривень від Луцького дружбана…

  3. Стасюк не виконує свої обов’язки в ржкп1. Получає гроші, роботу не виконує.

  4. До слово, цікаво стало, а власне як сам Пан Микола отримав свою землю, на якій зараз знаходиться стоянка турів, функціонувала нелегальна АЗС…? І хто тоді лобіював таки проект рішення? І за скільки?
    І я проти того щоб біля річки робили якісь стоянки… куди котиться цей Ковель, то дорога на набережній, то стоянка біля річки… виженіть Мурай накінець то… скільки років вона керує тим архітектурним відділом?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.