Ще один двір у Ковелі змінить вигляд: за нього навіть сперечалися депутати

29.11.2021 18:45

Днями Ковельський міський голова Ігор Чайка, його перший заступник Тарас Яковлев та депутати міської ради зустрілись з мешканцями будинку №7 на вулиці Грушевського.

Двір біля їх п’ятиповерхівки планують оновити у наступному році: замінити інженерні мережі, облаштувати стоянку для автомобілів, на місці старого асфальтового покриття укладуть бруківку, – повідомляє Ковельська міська рада.

У ході розмови мешканці внесли свої пропозиції щодо подальшої реконструкції, які неодмінно будуть враховані під час виготовлення проєктно-кошторисної документації.

Голова депутатської фракції «Сила і честь» у Ковельській міській раді, консультант міського голови Ігор Пініс проінформував у Фейсбуці, що це ремонт цієї прибудинкової території лобіює його однопартієць, колега по фракції Микола Печенюк. Мовляв, це зроблено «саме за роботою депутата Печенюка».

Однак пану Пінісу заперечив один з мешканців – Юрій Вишневський, який безпосередньо займався написанням заяви та збиранням підписів жильців, але оскільки звернення до Печенюка толку не дало, тому люди звернулися до іншого депутата від «Сили і честь» – Людмили Васковець, і питання зрушилося з місця.

Я говорив на цій зустрічі і повторюю знову, що мешканці будинку вже близько десяти років звертались до різних депутатів і до Печенюка також у лютому цього року, але, на жаль, на кінець червня нічого не змінилось. Тому я вирішив звернутись до наступного депутата – Васковець Л. А. І тільки після звернення до депутата Васковець почалися зміни. Саме депутат Васковець разом з заступником міського голови Яковлевим Т. В. прийшли у наш двір. Хочу зауважити, що прийшли вони тихо удвох, без камер, без гучних публікацій, оцінили стан нашої прибудинкової території і так само тихенько пішли (їх бачили мешканці будинку через вікна).

Після нашої заяви саме до депутата Васковець Л. А. та їхнього з Яковлевим тихого візиту до нашого двору реакція міської влади була миттєвою, тобто на протязі двох днів був відремонтований пандус біля першого під’їзду, так як там проживає людина з обмеженими можливостями; на протязі двох тижнів були засипані ями в нашому дворі. Саме депутат Васковець Л. А. ще в серпні місяці проінформувала мене, як контактну особу, про те, що капітальний ремонт нашої прибудинкової території буде проведено у 2022 році

– зазначає Юрій Вишневський

За його словами, коментар Ігоря Пініса, в якому він пише, що ремонт лобіює депутат Микола Печенюк, є не справедливим до депутатки Людмили Васковець, яка доклала максимум зусиль для того, щоб покращити людям умови проживання.

У відповідь Ігор Пініс заявив, що мешканець «глибоко помиляєтеся», нібито саме Печенюк «неодноразово піднімав питання як поточного ремонту двору, так і капітального і перед головою, і перед заступником міського голови».

Ігор Чайка каже, що ремонт прибудинкових територій залишається пріоритетом у роботі міської влади. Цьогоріч набули сучасного вигляду двори на Незалежності 80 – Вербицького, 2; Смірнова, 14а; 40 років Перемоги, 13, а також на Театральній, 28 — Мічуріна, 4 – Сагайдачного, 6. Працює бригада і на Володимира Кияна, 47, 49.

Наступного року облаштованих дворів у місті побільшає.

Фото Ковельської міської ради

Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.