У Ковелі на автостанції АТОвцям відмовляють у безкоштовному проїзді

01.02.2021 16:48

З ініціативи міського голови Ігоря Чайки у Ковель на зустріч з учасниками АТО/ООС було запрошено заступника голови Волинської обласної державної адміністрації Анатолія Костика для надання роз’яснень щодо пільгового проїзду на міжміських маршрутах.

Про це повідомляє Ковельська міська рада.

За словами ветеранів, мають місце випадки, коли в касах автостанції Ковеля їм відмовляли у безкоштовному квитку, мотивуючи, що у Договорі прописано право на безоплатний проїзд двох пільговиків. Траплялось, що окремі водії теж не хотіли брати учасників бойових дій.

Як поінформував Анатолій Костик, підприємці ознайомлені з вимогами чинного законодавства. Умови щодо перевезення пільгових категорій громадян зазначено в укладених з перевізниками договорах. Зокрема, там йдеться: забезпечує пільгове перевезення пасажирів, які відповідно до законодавства користуються такими правами. Безпідставна відмова тягне за собою відповідальність згідно із законом.

Заступник голови ОДА попросив учасників АТО повідомляти поліцію про прикрі випадки. Бо лише офіційно встановлені факти дають підставу накласти на перевізника штраф. У разі повторного порушення підприємця позбавлятимуть ліцензії.  

Анатолій Костик та Ігор Чайка

Часто люди розгублені і не знають, як захистити себе. Тим паче, процедура фіксації відмов є досить складною. Посадовець пообіцяв, що для зручності буде розроблено «зелену карту» дій у таких ситуаціях.

У ході зустрічі також порушували теми щодо реабілітації, медичного обслуговування учасників війни, забезпечення земельними ділянками.

Анатолій Костик запросив усіх до співпраці та порекомендував учасникам АТО/ООС у разі виникнення будь-яких питань звертатися до керівництва та відповідних структурних підрозділів облдержадміністрації.

Фото Ковельської міської ради

Вам може бути цікаво
Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.