У Ковелі проходять тренування у рамках програми «Активні парки – локації здорової України»

24.03.2024 о 20:54 · 2 хв читання

Ковель доєднався до програми «Активні парки – локації здорової України». Це – соціальний проєкт Президента та Міністерства молоді та спорту України, який організував Всеукраїнський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

Його мета – залучити громадян різної вікової категорії до систематичних тренувальних занять, спрямованих на розвиток витривалості, сили, спритності, координації, гнучкості та швидкості та зміцнення здоров’я, – повідомляє Ковельська міська рада.

У рамках проєкту проводяться безкоштовні тренування з бігу та скандинавської ходьби під керівництвом фахівця з фізичного розвитку та адаптивного спорту, тренера Сергія Панасюка та його команди.

Сьогодні, 24 березня, понад 20 ковельчан вирішили разом у вихідний день зайнятись спортом. Розпочали з розминки у парку імені Тараса Шевченка. Вік учасників від 5 до 85 років. Доєднався до активної команди й міський голова Ігор Чайка, який власним прикладом показав важливість цієї справи та здорового способу життя.

Разом привітали з ювілеєм найстаршу учасницю занять пані Галину. Саме 24 березня вона відзначає день народження. Галині Михайлівні виповнилось 85 років.

Довголіття, міцного здоров’я, гарного самопочуття бажали усі разом жінці, яка так спортивно проводить свій святковий день у товаристві однодумців.

А далі усі рушили у центральну частину міста. Біля пам’ятника «Борцям за волю України» ковельчани взяли участь у щотижневій загальноміській спільній молитві за Перемогу, мир, воїнів, які на фронті боронять нашу землю.

Як зазначають організатори, у зв’язку зі зростанням популярності скандинавської ходи серед людей старшого віку графік систематичних безкоштовних занять збільшено.

Заняття з бігу проходитимуть: понеділок, середа, п’ятниця – о 16:00, субота – о 15:00. Організатори запрошують приходити бігати усіх, можна разом з дітками від 6 років.

Заняття зі скандинавської ходьби: понеділок, середа, п’ятниця – о 17:00, субота та неділя – о 15:00. На тренування зі скандинавської ходьби видають кийки для користування. 

Всі заняття розпочинаються у парку імені Тараса Шевченка з розминки.

Давайте робити разом корисні справи для себе, свого здоров’я. Зустрічаємось на спільних заняттях

– закликає ковельчан  тренер Сергій Панасюк
Фото Ковельської міської ради
Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (7)
 1. Просто пре, нема чим зайнятись чайці, культмасовик, скоро замінить всіх фізкультурників , ха-ха

 2. Придурки! Все в них ОК, залишилось займатись. Спортом! Дурнішої влади не пам‘ятаю!

 3. Ще треба уроки загартовування запровадити, щоб гарячу воду і опалення економити.

 4. Дякуємо !!!
  Насмішили Ковельчан.
  Хоча фотки і відосіки це
  для декого на першому
  місці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X