У Ковелі пройде економічний форум міст-залізничників

18.07.2023 о 18:17 · 2 хв читання

У четвер, 20 липня, у Ковелі відбудеться Форум міст-залізничників.

Про це сьогодні повідомив міський голова Ігор Чайка.

За його словами, блокування наших морських портів зробило залізницю основною артерією міжнародної торгівлі та забезпечення України. Ковель – це найшвидший шлях національного виробника до Варшави та морських портів Балтії. Майже всюди українські товари на шляху до Європи треба перевантажити з колії радянського стандарту на колію європейського.

Одним із винятків є наше місто Ковель. Ми є не лише великим залізничним вузлом України, а й маємо пряму європейську колію, якою можна доставити вантаж аж до Лондона

– зазначає Ігор Чайка

Мер міста каже, що Ковель та інші міста-залізничники створюють експортно-логістичні можливості для підприємців.

Ініціатива зі створення нових експортно-логістичних можливостей для підприємців міст залізничників здійснюється в межах програми міжнародної співпраці, що спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини і реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ Ukraine) GmbH.

Мета програми – створення кращих умов для розвитку українських малих і середніх підприємств, підтримка інновацій та стимулювання експорту, що є шляхом до сталого й рівномірного економічного зростання.

До речі, у серпні 2018 року Ковель відвідав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, який на зустрічі у локомотивному депо сказав, що підтримав ініціативу «Укрзалізниці» щодо контейнерного терміналу на станції Ковель.

У нас повне порозуміння з керівництвом «Укрзалізниці»

– наголосив Гройсман під час спілкування

Як повідомив тоді в. о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов, Ковель – це ключова точка на залізничній мапі, і що «Укрзалізниця» уже розпочала пошук партнерів для будівництва контейнерного терміналу на станції Ковель.

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (3)
  1. Лише одні форуми, презентації, флеш-моби, семінари, конкурси, зустрічі, концерти, тренінги, симпозіуми і т.п. А коли будемо реальними справами займатись?

  2. Реальні справи після перемоги над москалями, а також знищення мафіозних кланів Ковеля .

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X