У Ковелі пройшов мітинг проти примусової вакцинації

06.11.2021 о 14:05 · 2 хв читання

На площі Героїв Майдану перед Ковельською міською радою 5 листопада відбувся мітинг проти примусової вакцинації.

В акції протесту взяли участь більше сотні чоловіків, жінок та дітей. Приїхали на мітинг підтримати ковельчан представники громадської організації «Доста-Україна» з Луцька, Камінь-Каширська.

Учасники мітингу у мікрофон висловлювали незадоволенням тим, що невакцинованих працівників різних професій відсторонюють від роботи, казали про порушення Конституції України та прав людини. Також зачитали повідомлення-вимогу до Ковельського міського голови Ігоря Чайки не виконувати незаконних та антинародних вказівок вищої влади.

Протестувальники тримали плакати з написами: «Скажи ні COVID фашизму», «Скажи ні дослідам над дітьми», «Скажи ні обов’язковій вакцинації», «Скажи ні COVD паспортам», «Скажи ні COVID геноциду».

Фото Миколи Силюка

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (6)
  1. Як можна таке писати? Ви, мабуть, розумієтеся на крупному рогатому скоті, аніж в людях;)

 1. Як можна писати таке про людей? Ви, мабуть, більше розумієтеся на великому рогатому скоті, аніж в людях;)

 2. Почитаєш Фейсбук з москальськими вкидами – так Антивакцинаторів тисячі.
  А насправді – в 70- тисячному місті разом з приїжджими з усієї області заледве 100 окаянних душ назбиралось!
  Непорядок ))(

 3. Бігфарму та іншими експериментаторами на людях потрібні результати експериментів. А їх немає! Люди не наситільки дурні, щоб віддавати свої організми на експерименти, справжню мету яких нам ніхто ніколи не скаже. Ось і біснуються владні холуї. Нехай би на своїх дітях випробовували “вакцини” та дивились на побічні тромбози з міокардитами..

 4. Влада гроші набралася, востаннє 90млн. дол. на боротьбу з грві))), от і треба відпрацьовувати! Підписали ж договір на 2 роки, що дозволяють проводити експерименти над людьми!
  А статистика просто вражає: 8років йде війна і все гроші “виділяють”, і статистика: померла 1люлина, поранено 2. , Ніякої хвороби не існує,тільки від макаронавірусу вимерло пів України, тож несіть, люди, добровільні внески і тратьте тисячі на плр -тести!
  Хоча згвдно із статистикою у 2016, 2018…. роках так само тисячі і млн.. людей хворіли і помирали від туберкульозу, пневмонії…….., як і зараз, все одно, закривмють середній бвзнес, виганяють здорових людей з роботи, магазинів, оборотні в пагонах ламають руки й ноги, хоча людина не порушила жодного закону, але не підпорядкувалася протизаконному наказу МОЗа, ..
  Скажіть, що ви зробили, щоб покращити здоров’я людей? Ви тільки добиваєте імунітет вбиваєте здорових людей!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X