У Ковелі пройшов перший молитовний сніданок

20.08.2021 17:53

Напередодні 30-ї річниці Незалежності України у Ковелі відбувся перший спільний молитовний сніданок.

На цьому дійстві були присутні представники релігійних конфесій, політичних сил, керівники району, міста, представники територіальних громад, бізнес середовища, освіти і культури, а також депутати місцевих рад, військові капелани, учасники АТО, – повідомляє Ковельська районна рада.

Ініціатором проведення молитовного сніданку були Ковельська районна рада та керівник департаменту праці з людьми з особливими можливостями Павло Смаль.

Метою цього заходу було об’єднати людей різних за своїми поглядами, культурою, світоглядом та конфесійною приналежністю. Об’єднати заради миру, порозуміння та злагоди.

Сніданок розпочали з подяки захисникам, які захищають територіальну цілісність нашої держави, завдяки кому наше життя зігріте сонячним світлом і безхмарною, мирною блакиттю небес. Після чого протягом заходу гостей чекала чудова культурна програма та спільні молитви з духовенством Ковельщини, де  просили миру, добробуту і процвітання Україні, молилися за припинення війни на Сході, за життя наших воїнів, за подолання пандемії та її наслідків.

Під час молитовного сніданку був оголошений благодійний збір коштів для паралімпійців Ковельського району, які зараз виступають в Паралімпійських іграх в Токіо.

Фото Ковельської районної ради

Вам може бути цікаво
Поділитися:

Коментарі

  1. бандерня все зробила для того, щоб людей розсварити, розізлити. тепер вже не об”еднаєш. Пізно вже.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.