У Ковелі відбувся флешмоб до Дня вишиванки

16.05.2024 о 15:44 · 2 хв читання

Розмаїття їх кольорів і візерунків вражає. Сучасні, старовинні, оздоблені хрестиком і гладдю, створені у найрізноманітніших техніках.

У День вишиванки ковельчани вбрались в українські строї та зібрались біля пам’ятника Тарасу Шевченку. Аби вкотре підкреслити, що українська вишиванка – це не просто вбрання, а національний символ свободи та незламності нашого народу, який об’єднує і надихає, – повідомляє Ковельська міська рада.

Присутні долучились до флешмобу, створивши назву «Ковель». У вишиванках та з Україною в серці щиро подякували нашим захисникам за цей день, можливість берегти та примножувати національні традиції на своїй землі.

Сьогодні без вишиванки важко уявити українську культуру, побут, історію… Кольоровими нитками вона вплетена у наші традиції. І найважливіше те, що українська вишиванка з роками не втратила своєї популярності й до сьогодні. Щобільше, нині можна з впевненістю говорити про відродження нашого оберега у сучасній інтерпретації.

Українська вишиванка – це візитівка нашої країни. Вона підкорює світ, приваблюючи людей своєю самобутністю, красою та глибоким змістом візерунків. Тож носіть її із гордістю. Зі святом, з Днем вишиванки!

Фото Ковельської міської ради

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X