У Ковелі встановили останню з 14-ти в цьому році камер відеоспостереження

23.12.2021 15:42

Учора, 22 грудня, встановили останню з 14-ти запланованих в цьому році камер спостереження в місті. Її змонтували на будинку, що на перехресті вулиць Незалежності та 1-го Грудня, 2.

Про це повідомив міський голова Ігор Чайка на своїй сторінці у Фейсбуці.

Крок за кроком втілюємо задум про безпечне і комфортне місто, згідно якого планували встановити на в’їзних шляхах у Ковель, проблемних перехрестях і в місцях масового перебування людей такі от камери. Тож Програму профілактики правопорушень і злочинів в громадських місцях нашої громади на цей рік повністю виконали

– зазначає він

Але це, за словами Ігоря Чайки, лише початок.

На 2022-2024 роки – розроблена Програма профілактики правопорушень і злочинів в громадських місцях Ковельської територіальної громади, де передбачені кошти на придбання та встановлення камер відеоспостереження, їх обслуговування і забезпечення функціонування.

Роботи із встановлення камер відеоспостереження у Ковелі виконував приватний підприємець Володимир Шпирковський, мешканець селища Локачі Володимир-Волинського району, який переміг на тендері.

До речі, на перехресті вулиць Незалежності та 1-го Грудня камера відеопостереження за бюджетні кошти була встановлена ще у 2013 році, аби оперативні чергові Ковельського міського відділу внутрішніх справ мали змогу контролювати ситуацію на центральній площі міста. Незважаючи на це, в ніч з 25 на 26 грудня 2017 року з головної ялинки Ковеля, яка перебувала «під наглядом» відеокамери, невідомі вкрали «зіркову» ілюмінацію. При цьому вони пошкодили загальну систему підсвічування. Злодіїв так і не знайшли.

Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.