У Ковелі за фактом добудови почалося слідство

17.09.2021 о 09:58 · 1 хв читання

Ковельська окружна прокуратура відкрила кримінальне провадження за фактом зловживання службовим становищем посадовцями Ковельської міської ради.

Про це «Ковель media» стало відомо з власних джерел.

За даними слідства, чиновники мерії здійснили незаконну видачу землі та документів на реконструкцію з прибудовою до пам’ятки архітектури місцевого значення – житлового будинку початку ХХ століття на вулиці Ветеранів, 16 у Ковелі, що завдало істотної шкоди охоронюваним законом правам, свободам та інтересам окремих громадян та громадським інтересам.

Публікація за темою: У Ковелі учасник бойових дій скаржиться на бюрократизм мерії

Правоохоронці не хотіли цього робити, але змушені були відкрити кримінальну справу і розпочати розслідування, оскільки їх зобов’язав діяти згідно законодавства Ковельський міськрайонний суд.

Слідча суддя Ірина Логвинюк прийняла відповідну ухвалу за скаргою ковельчанина Олександра Оксеньчука на бездіяльність прокурора окружної прокуратури. У судовому засіданні прокурором була Надія Романюк.

Органом досудового розслідування є Ковельське районне управління поліції, безпосередньо справою займається слідчий Юрій Кухарчук. Процесуальне керівництво здійснюють прокурори Надія Романюк та Євген Шарунович.

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (2)
  1. і ще прокурорчики хочуть велику зарплату і велику пенсію. кайло їи м руки

  2. яка пам’ятка архітекрутри, вже замінили вікна, пошщтукатурили, пофарбували, повністю змінено фасад. А тепер сусіда “жаба” задивала і згадав, що пам’ятка архітектури.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X