У Ковелі збудують каналізаційну насосну станцію

Приватне підприємство «Ковелькомунпроєкт» розробило детальний план території розміщення каналізаційної насосної станції у Ковелі на вулиці Драгоманова, 17.

Замовником містобудівної документації є відділ містобудування та архітектури виконавчого комітету Ковельської міської ради.

Інженерну споруду хочуть розмістити на ділянці, яка має площу 1897 кв. м і перебуває у комунальній власності для обслуговування двоповерхової адміністративної будівлі. Проєктом передбачається розміщення каналізаційної насосної станції на частині земельної ділянки площею 87 кв. м. та зміна її цільового призначення – переведення в категорію земель промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення.

У виконавчому комітеті наголошують, що пропозиції від населення щодо цієї містобудівної документації надаються особисто або через уповноваженого представника на ім’я міського голови Олега Кіндера до 22 вересня 2020 року. Громадські слухання з її обговорення відбудуться 15 вересня о 15-й годині в сесійній залі Ковельської міської ради.

Фото ілюстративне


Вам може бути цікаво

Меру Ковеля показали модернізацію мережі водопостачання міста

Начальник водоканалу знову судиться з владою за премію

У Ковелі через аварію може понизитися тиск у мережах водопостачання

Чи можна у Ковелі пити воду з-під крану

Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.