У Ковеля хочуть забрати повноваження і права міста

18.06.2020 о 13:45 · 2 хв читання

Про це заявила секретар Ковельської міської ради Віра Федосюк.

Посадовиця пише у Фейсбуці, що 12 червня 2020 року Уряд підтримав проєкт постанови Верховної Ради України «Про утворення та ліквідацію районів». Разом з тим, оголосивши вибори до районних рад разом з виборами до інших органів місцевого самоврядування, зокрема проект постанови № 3582 «Про призначення чергових виборів депутатів обласних, районних, міських, районних в містах, сільських, селищних, міських голів, старост села, селища у 2020 році».

За її словами, результатом таких рішень може бути законсервована стара модель конституційного дизайну територіальної організації влади, але при цьому вже на новій адміністративно-територіальній основі, за якої від моменту ухвалення відповідних рішень та проведення виборів абсолютно всі громади будуть під районними радами та РДА.

З метою не допущення централізації влади шляхом недоведення до логічного завершення процесу децентралізації та уникнення ризику, що головними, після голів ОДА, в територіальних громадах будуть не мери, як то мало би бути, а – голови мегавеликих РДА, яких затверджуватиме Президент України, підготувала і виношу на чергове засідання сесії Ковельської міської ради проект рішення «Про звернення до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, депутатів Верховної Ради України: Палиці І.П., Констанкевич І.М., Гузя І.В., Івахіва С.П., Рубльова В.В., Стернійчука В.О. щодо логічного завершення реформи децентралізації

– йдеться у дописі
Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X