У річці Воронка, що протікає у приміському селі, виявили ознаки нафтопродуктів

14.03.2023 о 14:30 · 1 хв читання
Фото ілюстративне / річка Воронка

Останнім часом у річці Воронка, що протікає у приміському селі Воля-Ковельська, спостерігались ознаки нафтопродуктів, які ймовірно потрапили туди з території об’єкта критичної інфраструктури, який був уражений внаслідок ракетного удару російської федерації.

Про це сьогодні повідомляє Ковельська міська рада.

Мова про забруднення зайшла учора, 13 березня, на засіданні місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яке провів міський голова Ігор Чайка.

За словами директора Рівненського регіонального центру обслуговування мережі Андрія Лагоди, витік відбувся у зв’язку з руйнуванням системи водопониження. Джерело забруднення нині комунальним службам вдалось локалізувати. Втім, проблему не вирішено.

Комісія ТЕБ та НС зобов’язала керівника місцевої електропідстанції забезпечити будівництво локальних очисних споруд та систему відводу дощових вод на території електропідстанції, аби уникнути забруднення водойми.

Фото Ковельської міської ради

Публікація за темою: Олег Кіндер: розчищення річки Воронка – «чистий кримінал»

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (3)
  1. Річка постійно в жирних п’ятнах… З Варшавського моста видно добре… Миють машини сто процентів і все збігає в річку…

  2. Екологи випішить величезний штраф керівнику підстанції а то він і далі нічого робити по усуненню витоків масла не буде. …..

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X