Усі котельні «Ковельтепло» призупиняють подачу тепла

20.10.2021 11:39

Сьогодні, 20 жовтня, всі котельні міста, а їх – 21, призупиняють подачу опалення своїм споживачам, окрім гарячої води.

За інформацією ПТМ «Ковельтепло», таке рішення було прийнято через різке підвищення зовнішньої температури повітря та численні скарги містян, які жаліються на нераціональне використання енергоносіїв, – повідомляє «Гаряча лінія» Ковельського міського голови.

Наразі «Ковельтепло» припиняє подачу опалення на дві доби. Далі слідкуватиме за коливаннями середньодобової температури, адже має рекомендації вмикати опалення з моменту встановлення протягом трьох днів середньодобової температури зовнішнього повітря 8°С та нижче.

Вам може бути цікаво
Поділитися:

Коментарі

  1. Якими ж принципами керувалась адміністрація міста і = Ковельтепло =,приймаючи таке недолуге рішення про припинення подачі тепла населенню міста?..І це в пік пандемії респіраторних інфекцій,а ще більше під час бурхливих атак Короновірусу,коли людям,особливо старшим, а ще і дітям,потрібне тепло? На вашій економії ( за яку ми будемо платити однозначно!) втрачається здоров’я наших людей.Ясна річ,що керівництву у своїх оселях,на індивідуальному опаленні вдома не холодно…Стидно за таке керівництво..

  2. У зв’язку із підвищенням зовнішньої температури повітря та через численні прохання містян підприємство теплових мереж «Ковельтепло» тимчасово призупиняє подачу опалення в будинки мікрорайону «Сільмаш».
    За словами комунальників, люди жаліються, що в їхніх оселях стало занадто тепло, а за нераціональне використання енергоносіїв, звісно ж, доведеться платити споживачу, тому комунальне підприємство тимчасово припиняє подачу опалення, – повідомляє «Гаряча лінія» Ковельського міського голови.
    Що хотіли – те й маємо.

  3. прекратить всего на 2 дня?! а смысл? если экономить то хотя бы две недели..

  4. людям надо давать самим отключатся от ТЭЦ! неефективное, потребление денег в трубу!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.