Котельні підприємства «Ковельтепло» відновлюють подачу тепла

22.10.2021 о 13:16 · 1 хв читання
Фото ілюстративне

Сьогодні, 22 жовтня, підприємство теплових мереж «Ковельтепло» відновлює подачу опалення своїм споживачам.

Спочатку, уже від обіду, потеплішають батареї у мікрорайоні Ковель-2: у школах №12 та №2, в дитячому садку №9 «Пролісок» та житловому секторі, – повідомляє «Гаряча лінія» Ковельського міського голови.

Цього ж дня ближче до вечора «Ковельтепло» повноцінно відновить роботу усіх 21-ї котельні: подаватиме і гарячу воду, і опалення.

Нагадаємо, що з 20 жовтня ПТМ «Ковельтепло» призупинило подачу опалення, окрім гарячої води. Таке рішення було прийнято у зв’язку з різким підвищенням зовнішньої температури повітря та численними скаргами містян, які жалілися на нераціональне використання енергоносіїв.

Тоді підприємство дотримувалося рекомендації вмикати опалення з моменту встановлення протягом трьох днів середньодобової температури зовнішнього повітря 8°С та нижче.

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (1)
  1. баба бур”ян палила, димом дитина дихала- пам”ятаєте рекламу? Хто скаже – на скількох дачах потрібно одночасно запалити бур”ян і скільки часу має той бур”ян горіти, щоб викинути однакову кількість диму, який викидають котельні міста за одну хвилину.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X