В адміністрації «Ковельтепло» у робочий час грають в карти

02.08.2022 о 12:04 · 1 хв читання

Неподобство виявив депутат Ковельської міської ради від партії «Слуга народу» Андрій Миронюк, який завітав до адміністрації підприємства теплових мереж «Ковельтепло», щоб зареєструвати своє депутатське звернення.

Нагадаємо, на пленарному сесійному засіданні, яке відбулося 28 червня, він у мікрофон попросив висуванця партії «За майбутнє» міського голову Ігоря Чайку вжити заходи дисциплінарного характеру та притягнути до відповідальності директора ПТМ «Ковельтепло», Почесного громадянина міста Ковеля Володимира Бойка, який ігнорує його депутатське звернення. Обранцю громади довелося зробити візит на підприємство.

Повною несподіванкою для наймолодшого депутата міськради стало те, що у кабінеті планово-економічного відділу «Ковельтепло» грали в карти – на комп’ютері. І це в робочий час – о 14:55.

ВВП Ковеля перевищує ВВП Об’єднаного Королівства і ось-ось має наздогнати рівня Німеччини? Усі тепломережі модернізовані та готові пережити кризу та важку зиму? Справи йдуть настільки файно, що планово-економічний відділ ПТМ «Ковельтепло» може собі дозволити пограти в карти під час робочого дня… Називається: вчасно зайшов, щоб занести депутатське звернення

– зазначає Андрій Миронюк
Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (32)
  1. А депутат Стасюк в ржкп1 вона даже в карти неграє. Треба тримати таких людей які ВЗАГАЛІ нічого не роблять.

    1. Нехай кращей цей малий розкаже як його старий його запхав в депутати? Нехай за старого розкаже за гідроелектростанції на Закарпатті як їх звідтиля люди гнали? Розкажи щінок, чи тебе просто так туди запхали? Щоб старому доносив що робиться? Можливо ти думаєш, що ти розумний? Розкажи як зробили тебе депутатом в твої роки і для чого? Ти займаєшся тим щоб людям забивати баки, підприємця зареєстрував після АТП Барвінку, ти думаєш тут всі ідіоти, їблан малий в 23 роки

  2. а хулі їм. зарплати собі поробили як у президента. то можна й в карти пограти.

  3. Кожен місяць людей нагрівають на декілька мільнонів гривень за опалення і нагрівання води безплатними дровами. Чому б мільйончик-друний не поставити на кон?

  4. Нікого не бачу, щоб хтось там грав.Може це заставка така?А то, як щур в щілину, ще треба було в якусь дирку заглянути.

      1. Де прив”язка з геоданими?Таке відео можна в любому планово-економічному відділі зняти.

        1. “какіє ваших доказатєльства?” Вся “біда” в тому,що в різних відділах по різному облаштовані кабінети (ремонт,розташування меблів і т.д.). Місце,де Ви буваєте дуже часто легко розпізнаєте даже по дрібних деталях на фото. Ну так уперед перепровіряти.

  5. Згідно кодексу закону про працю працівник в одну годину робочого часу має 15 хвилин відпочинку. Якзаз у цей час людина відпочивала. Хтось ходить на перекур( біля міської ради дармоїди тільки й роблять, хо палять, у тому числі й депутати), хтось пасьянс розкладає. кожен відпочиває по своєму. А смердячий депутатик мабуть про те не знає. Ось і вирішило дитя прогнутись. А реально він є тупорилим бидлом.

  6. Режим праці та відпочинку: обідня та регламентовані перерви, праця з комп’ютером
    11:23 08.07.2014Новини
    При організації праці, що пов’язана з використанням персональних комп’ютерів, для збереження здоров’я працюючих, запобігання професійним захворювання і підтримки працездатності слід передбачити регламентовані перерви для відпочинку.

    Режими праці і відпочинку мають передбачати додаткові нетривалі перерви в періоди, що передують появі об’єктивних і суб’єктивних ознак стомлення і зниження працездатності. За основну роботу з персональним комп’ютером слід вважати таку, що займає не менше 50 % часу впродовж робочої зміни.

    Відповідно до п. 5.3 ДСанПіН 3.3.2.007-98 протягом дня мають передбачатися:

    перерви для відпочинку і вживання їжі (обідні перерви);
    перерви для відпочинку і особистих потреб (згідно з трудовими нормами);
    додаткові перерви, що вводяться для окремих професій з урахуванням особливостей трудової діяльності.
    Тривалість обідньої перерви визначається чинним законодавством про працю і правилами внутрішнього трудового розпорядку.

    Пунктом 5.8 ДСанПіН 3.3.2.007-98 встановлюються такі внутрішньозмінні режими праці та відпочинку при роботі з ЕОМ при 8-годинній денній робочій зміні залежно від характеру праці:

    для розробників програм слід призначати регламентовану перерву для відпочинку тривалістю 15 хвилин через кожну годину роботи за персональним комп’ютером;
    для операторів персональних комп’ютерів слід призначати регламентовані перерви для відпочинку тривалістю 15 хвилин через кожні дві години;
    для операторів комп’ютерного набору слід призначати регламентовані перерви для відпочинку тривалістю 10 хвилин після кожної години роботи за персональним комп’ютером.
    Слід зауважити, що за характером трудової діяльності виділено вищеперелічені три професійні групи
    згідно з чинним Класифікатором професій (ДК 003-95 і Зміна № 1 до ДК 003-95), проте більшість
    офісних працівників підпадають під визначення або розробників програм, або операторів
    електронно-обчислювальних машин згідно з п. 5.7 ДСанПіН 3.3.2.007-98.

  7. Найбільше з комп’ютером працюють:
    – водії;
    – слюсарі-сантехніки;
    – зварювальники;
    – оператори котелень;
    – контролери;
    – прибиральниці;
    – директор, дивиться на монітор під кутом сорок градусів.

  8. Люди задумайтеся, чи ніхто з вас у робочий час не дивився новини, курив, пив каву, переглядав соц.мережі, розмовляв по телефону???!!??

    Ця стаття не варта уваги.

    Підглядати це підло, принизливо, не виховано…..
    Можливо є відео з жіночого туалету??

  9. Люди задумайтеся, чи ніхто з вас у робочий час не дивився новини, курив, пив каву, переглядав соц.мережі, розмовляв по телефону???!!??

    Ця стаття не варта уваги.

    Підглядати це підло, принизливо, не виховано…..
    Можливо є відео з жіночого туалету??

  10. Малий хотів пропіаритися😀😀😀😀
    Не з того треба починати
    Іди проси вибачення у дяді Вови.

  11. Людина живе по закону курятника:склюй ближнього,обсери нижнього.Яка дріб’язковість .Коли ми порозунішаємо,дитяча хвороба значимості і величі -дрібного егоїзму.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X