Депутат просить притягнути до відповідальності директора «Ковельтепло»

30.06.2022 12:38
Володимир Бойко / Фото: «Вісті Ковельщини»

Депутат Ковельської міської ради від партії «Слуга народу» Андрій Миронюк на пленарному сесійному засіданні, яке відбулося 28 червня, у мікрофон попросив висуванця партії «За майбутнє» міського голову Ігоря Чайку вжити заходи дисциплінарного характеру та притягнути до відповідальності посадових осіб у зв’язку з ігноруванням своїх депутатських звернень.

За словами обранця громади, це в першу чергу стосується підприємства теплових мереж «Ковельтепло», яким керує Почесний громадянин міста Ковеля Володимир Бойко. Депутатське звернення було відправлено директору ще 12 січня цього року. Оскільки відповіді взагалі не було, то депутат продублював його 8 червня. Минуло двадцять днів, а відповіді навіть проміжної знову нема.

Звідси можна зробити висновок, що Почесний громадянин міста Ковеля просто-на-просто «забив» на депутатські звернення

– каже Андрій Миронюк

Як стверджує депутат, теж саме стосується і Ковельської міської ради. Він подав звернення до фінансового управління виконавчого комітету з проханням надати чітку інформацію щодо виконання капітальних робіт на території міста. У фінуправлінні рекомендували писати на управління капітального будівництва та житлово-комунального господарства.

У Ковелі великі підприємці кажуть, що у зв’язку із штучними обставинами місто поступово перетворюється у філіал міста Луцька. Особисто мені це неприємно чути. Я хотів у межах документації це перевірити

– сказав він

Андрій Миронюк говорить, що чиновники надали йому інформацію, яку він не просив.

Відповідь візував перший заступник Ковельського міського голови, лучанин Тарас Яковлев, який на сесії попросив слово і почав переконувати, що відповідь була надана чітка і вичерпна, але Андрій Миронюк це категорично заперечив.

Треба провести розслідування з цього питання (по ПТМ «Ковельтепло», – ред.). У пана Бойка є ж якась відповідальна людина, яка мала це зробити. Вона отримує зарплату чи пенсію, премії і все остальне. Так само і в міській раді чиновники, хто це не зробив, я вважаю, що вони повинні бути покарані і то жорстко, щоб другим не було повадно

– підтримав колегу Миронюка депутат від партії «Сила і Честь» Микола Печенюк

Чи дослухається ковельський градоначальник до вимог депутата від президентської політсили – дізнаємося незабаром.

Поділитися:

Коментарі

 1. Пане, Андрію, подивіться на себе, коли зробите тротуар, який понівечили. Отримувати прибутки з бізнесу і писати всяку нісенітницю час є, а відремонтувати ні часу, ні грошей. Що хочете показати своїми переписками. В першу чергу потрібно бути самому ідеальним і починати з себе. Від цих дурних переписок аж верне. Таккий вже “преведний” депутат, що аж стає від цього недобре.

  1. А я симпатизую цьому молодому хлопчині! Сил йому і мужності! Тільки вперед! І чомусь впевнена, що красти і дурити він нікого не буде!
   І не бачу там (в міській раді) когось «праведного»))
   І не луцьким тут місце!

 2. Бойко скриває від депутатів справжню вартість тепла від спалювання безплатних обрізків деревини та гілок понівечиних дерев. Якщо подивитись на тарифи то у нього дрова-відходи набагато дорожчі від газу. Якби у нас правоохоронна система була на місці то таких тарифів точно б не було. А тут маємо протилежне, Бойку допомагають депутати, голосують за його тарифи, дають йому обдирати ковельчан як липку. Цікаво, куди він діває такий величезний навар, може хтось знає?

 3. Доки Беня живий, я буду керувати Ковелем. Доки я буду керувати Ковелем, Бойко буде керувати Ковельтеплом. Доки буде Бойко керувати Ковельтеплом, будуть тарифи такі, які Бойко захоче і будуть затверджені одноголосно.

 4. Дуже приемно знати,що в Ковелi е така людина,яка переживае за наше улюблене мicто. А ось за Бойка..такого сказати не можу,,тягнеться за ним погана слава…десятки рокiв..коли був головою мicькоi Ради..Треба допомогти Андрiю

  1. Щоб то за квартиру 54 кв.м платити як за хату в 100 кв.м. І холодіна завжди.

   1. І скільки то квартир і яка ж шалена сума за опалювальний сезон. Котельня добре собі гребе.

 5. Ви що не розумієте, що ображений мер Шевчук розказує “внукові” Миронюку, що потрібно робити, бо сам за час свого мерства нічого не зробив для Ковеля. А тепер занє, що кому робити.

  1. А Чайка кому підчиняється?
   Кіндер?
   Кошарук?
   Архітектурка?
   Землевпорядник?
   Нагребли всі.
   І всі знають що робити тількі до виборів, а далі, як пощастить 😅

 6. Яковлева в шияку гнати з нашого міста, він тіпок ненадійний і брехливий

  1. І якби Чайка був би такий хороший, то такого б не було. А так все ясно і прозоро. Зайшли конкретно.

 7. Чайка, ти ці коментаріїї читаєш. Якби я був на твоєму місці і мені також в лице тикають що мною керує яковлев. Я б нього в той же день відправив із чимаданами в Луцьк. Ти що не розумієш що тобою підтирають дупу. Набери воздуху , і зроби рішення правильне. А бо сам покинь крісло із своїми дітками, які два слова зв’язати не можуть. Слава Україні.

 8. Якби конфісуквати у почесного громадянина міста бойка все те, що він накрав у простих непочесних громадян міста за багато років сумлінного керування містом та котельнею, то вистачило б не на один Байрактар…

 9. Що за квитанції в дверях від Ковельтепло на даний час? І не тільки від них. Здуріли.
  Має поліція звернути на це увагу.
  Багато кого нема, а ті сунуть свої квитанції. Що контролюють?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.