В ОДА пояснили, навіщо закривають нелегальні АЗС

18.07.2020 о 19:50 · 2 хв читання

Питання роботи незаконних заправок розглядалося на засіданні міжвідомчої робочої групи з ліквідації нелегального обігу та нелегальної торгівлі нафтопродуктами на території області.

Про це інформує Волинська обласна державна адміністрація.

Питання щодо діяльності нелегальних заправок в області є одним із пріоритетних завдань голови ОДА Юрія Погуляйка.

Учасники засідання повідомили, що протягом 2020 року в області здійснено 65 виїзних перевірок, під час яких було виявлено діяльність 18 підпільних АЗС, 8 з яких демонтовано. Крім того, з незаконного обігу вилучено 44,1 тонни паливно-мастильних матеріалів сумнівної якості, які реалізовувались без дозвільних документів, вартістю 1 млн. 142 тис. грн, а також обладнання для його розливу та зберігання на суму 1 млн. 244 тис. грн.

Також за результатами перевірок нараховано 238 тис. грн. штрафних санкцій, накладено арешт на 9 тонн вилученого пального на суму 220 тис. грн. Щодо 16 осіб складено протоколи про адміністративні правопорушення, розпочато 2 кримінальні провадження.

Наша мета – не закривати нелегальні АЗС, ми не забороняємо їм працювати. Ми хочемо зобов’язати їх працювати у правовому полі

– заявив заступник голови облдержадміністрації Олександр Троханенко

Як зазначають в ОДА, така діяльність влади поступово дає результат. Більшість нелегальних заправок або припинили свою діяльність, або продовжили функціонувати вже у правовому полі.

Станом на 7 липня 2020 року, видано 194 ліцензії на право роздрібної торгівлі паливно-мастильними матеріалами, 785 – на зберігання паливно-мастильних матеріалів та 61 – на здійснення оптової торгівлі. Окрім того, зареєстровано 247 акцизних складів, з яких 7 – нафтобази.

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X