Вдячний пацієнт подарував Ковельському МТМО цифрову ультразвукову діагностичну систему

03.04.2024 о 11:00 · 1 хв читання

Благодійність – це інвестиція у здоров’я пацієнтів. А воно, як і життя, – безцінне. Ковельські медики дякують Ростиславу Луцюку за дуже корисний подарунок для медичного об’єднання: цифрову ультразвукову діагностичну систему «Chison».

Про це сьогодні повідомив генеральний директор Ковельського МТМО Валентин Вітер.

За його словами, Ростислав Луцюк – один з пацієнтів лікарні. Цей подарунок – надзвичайно потрібний і коштовний для медиків, бо в ньому втілилось бажання допомогти хворим, зробити свій внесок у зміцнення їхнього здоров’я.

Новий професійний портативний УЗД-апарт з кольоровим доплером відсьогодні працюватиме у відділенні амбулаторного діалізу центральної райлікарні. Представники фірми-виробника обладнання провели навчання ковельських лікарів, які будуть проводити ультразвукову діагностику для покращення візуалізації судин.

Як каже завідувач відділення, лікар-нефролог Андрій Мельник, важливою компонентою процедури замісної ниркової терапії є судинний доступ, найкращим варіантом якого є артеріо-венозна фістула. Завдяки УЗД забезпечується триваліша її функціональність та комфортність проходження процедури гемодіалізу.

Фото Ковельського МТМО

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (5)
  1. А по 100 гривень в ,,БЛАГОДІЙКУ” треба буде кашлянути за обстеження

  2. Створена в Ковелі медична мафія. Лікарі направляють на УЗД і без потреби притому платно. Там деруть. Азапис на безкоштовно жди три місяці. ВСІ сплелися і аптека лікарі діагности. Попутного вам вітру Вітер.

  3. Звісно медики несказанно раді безкоштовному, надзвичайно потрібному і коштовному для медиків, подарунку мецената з допомогою якої вони будуть брити всіх без розбору..зможе пацієнт заплатити за обстеження чи ні, чи обстеження сильно б’є по кишені хворого це вже питання таке, медиків не обходить. Бізнес є бізнес. Життя – безцінне як написано в статті це гасло для лохів. .В нашій медицині життя і здоров’я мають чітко визначені розцінки.

  4. Цікаво, яку ціну Вітер з носа виколупає за обстеження на обладнанні яке дісталось йому на халяву?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X