Веслувальники просять мерію збудувати спортшколі вбиральню

18.12.2020 10:44
Фото: «Волинська газета»

На громадському обговоренні проєкту бюджету Ковельської міської територіальної громади, яке відбулося вчора, 17 грудня, в сесійному залі будинку Рад, колишній директор спортивної школи з веслування Ігор Верчук порушив питання відсутності вбиральні на веслувальній базі.

За його словами, більше 10 років у Ковелі на місцевому водосховищі, де базується веслувальна база, проходить Чемпіонат України з веслування на байдарках і каное. На ці відповідальні змагання сюди приїздить, зазвичай, більше 800 учасників з різних куточків нашої держави. Місто намагається проводити Чемпіонат на високому рівні, однак відсутність вбиральні постійно псує загальний настрій як гостей, так і господарів спортивного дійства. А міська влада і досі не спромоглася збудувати звичайнісінький туалет.

Два роки тому вбиральня зруйнувалася. І сьогодні діти не мають можливості справляти свої природні потреби. Отака вечірня пора і вони за сто метрів бігають, бо десь там є аварійний, неосвітлений туалет. Я знаю, що від відділу фізичної культури і спорту була дана пропозиція виділити в цьому році в межах 360 тисяч гривень якраз на спорудження туалету. Де ці гроші?

– поцікавився Ігор Верчук

Він запропонував передбачити в бюджеті на наступний рік кошти для зведення вбиральні і збудувати її нарешті.

Начальниця фінансового управління виконавчого комітету Ковельської міської ради Валентина Романчук, яка доповідала на громадських слуханнях, підтвердила, що цьогоріч в міському бюджеті були прописані 365 тисяч гривень на спорудження даного об’єкта.

У бюджеті на 2020 рік кошти на будівництво вбиральні були передбачені. Але вони, на даний час, не використані. І там проблема із землею, як я знаю. Коли буде вирішена ця проблема, ми кошторис уточнимо

– запевнила чиновниця

Перший заступник міського голови Тарас Яковлев, який теж був присутній на громадських слуханнях, зауважив, що вже вивчав дане питання і має власне бачення щодо комплексного вирішення проблеми спортивної бази з веслування.

Там не тільки треба вбиральня. Там потрібно подумати, щоб віднайти можливість викупити цю нерухомість в комунальну власність і зробити нормальний проєкт. Гроші можна передбачити. Ми дали доручення, щоб під цю вбиральню відвели так земельну ділянку, щоб там можна було її збудувати… Зараз завдання відвести в комунальну власність землю, а потім ще подумати, як там цю вбиральню і після цього вже передбачити гроші. Питання дуже актуальне. Я скажу більше: ідея не тільки по вбиральні, а по комплексу, щоб там зробити нормальну спортивну школу на базі тих приміщень, які не є міською комунальною власністю

– заявив Тарас Яковлев

Це мрія вже багатьох років

– сказав колишній директор спортшколи Ігор Верчук
Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.