Волиньрада розглядала подання прокуратури щодо директора обласного ліцею на Ковельщині

23.05.2024 о 09:50 · 2 хв читання

Члени постійної комісії Волинської обласної ради з питань депутатської діяльності, місцевого самоврядування, захисту прав людини, законності, боротьби зі злочинністю та корупцією розглянули справу директора Люблинецького ліцею Дмитра Матвіюка (заклад належить до обласної комунальної власності).

Про це повідомила пресслужба обласної ради.

Як пояснила консультантка з питань запобігання та виявлення корупції Ірина Прус, на керівника освітнього закладу складено 6 протоколів за 3 фактами правопорушень, пов’язаних з корупцією. Йдеться про конфлікт інтересів та вчинення дій в умовах реального конфлікту інтересів. Зокрема, він підписував документи про власне преміювання, прийняв на роботу близьку особу. При цьому не дотримався процедури повідомлення про наявний конфлікт інтересів і не отримав письмовий дозвіл від засновника.

У квітні 2024 року Ковельський міськрайонний суд визнав Дмитра Матвіюка винним у вчиненні правопорушень та оштрафував на 3400 гривень.

Публікація за темою: Директора обласного ліцею на Ковельщині покарали за правопорушення, пов’язане з корупцією

Голова депутатської комісії Анатолій Вітів зазначив, що це типове порушення антикорупційного законодавства, яке систематично вчиняють керівники комунальних закладів.

На цю тему для них організовуємо навчання, надсилаємо роз‘яснення, після розгляду кожного такого випадку комісією скеровуються стоси застережень і рекомендацій, але викорінити це ганебне явище так і не вдається

– сказав він

Тож Анатолій Вітів пропонує у якості запобіжника внести зміни в умови контракту, відповідно до яких вчинення правопорушення, пов’язаного із корупцією, буде підставою для звільнення.

За поданням Ковельської окружної прокуратури, члени профільної комісії ухвалили рекомендації провести службове розслідування за фактом порушення вимог Закону України «Про запобігання корупції» директором Люблинецького ліцею Дмитром Матвіюком.

Фото пресслужби Волинської обласної ради

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (6)
 1. Ото то вже знайшли корупціонера??!!!! Не смішіть!!!В Ковельська міську раду зайдіть, розберіться!! Але ж ні вам страшно!!!!

 2. Патріоти , які в груди себе били до повномаштабного вторгнення , ніхто не воює.
  непотопаємий бондар ,диви яку ряшку наїв, де він тільки не працював, скрізь ця морда лиця.

 3. цікаво те що по факту він поганого не зробив нічого ба більше коли за цю роботу спеціалісти взяли б більше грошей,але не в тому справа він міг би і дітей заставити робити як це роблять і робили весь час у технікумі.діти на городах пашуть а батьки ще на піщу ним дають(а не підеш на поле то отримаєш погану залікову).ось кого потрібно притягувати а не робити цю показуху з молодим та перспективним хлопцем!

  1. Нашли корупціонера на 200 баксів) Сміхота.
   А за ковельський технікум, то взагалі мають взятися якісь служби по опіці дітей.
   Хлопець 18 років кидає навчання і іде на контрактника на війну. Сирота. Уявляєте.
   Добра промивка мізків.
   В той час, як якісь всрані викладачі і вчителя мають бронь. Тобто мужики.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X