Виконком міської ради прийняв рішення про демонтаж у Ковелі трьох незаконних споруд

12.08.2023 о 12:21 · 1 хв читання

Виконком Ковельської міської ради 10 серпня ухвалив рішення про демонтаж об’єктів, розміщених на землях територіальної громади без наявних дозвільних документів на їх розміщення і без оформлення правовстановлюючих документів на земельні ділянки.

Про це повідомляє Ковельська міська рада.

Демонтажу підлягають три тимчасові споруди: на вулиці Незалежності (неподалік кафе «Українські страви»), на бульварі Лесі Українки (Привокзальна площа), а також елементи благоустрою – намет та огорожа.

Відповідно до рішення, автором якого є головна архітекторка міста Людмила Мурай, власникам тимчасових споруд дається строк для добровільного демонтажу та відновлення благоустрою земельних ділянок. Якщо цього зроблено не буде, демонтаж здійснить комунальне підприємство «Добробут».

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (27)
 1. А привокзальна площа коли буде розчищена від тих будок- срачіа, того міська рада не бачить???????

 2. Цікаво, а як одна і та сама людина відкрила стільки точок, мабуть комусь насипали.

  1. Там парковка має бути безплатна, бо вона по стандарту не є автостоянкою. А за парковку на дорозі біля паровоза на якій підставі гроші деруть?

 3. Радію що нарешті місто очищається від цього сміття, вірю що далі більше.

 4. Нормальна там палатка біля Українських страв. Тільки людині не дали працювати білодомівські п’явки, бо та “данину” не захотіла їм платити.

 5. а коли кнопину точку в дворі вул. незалежності 55 знесуть. Це та, що кіндер корупційним шляхом присунув в двір.

 6. Чайка ні за, що не відповідає ,яша бобло косить всьому буде кінець. Їні халуї в міській раді .

 7. А куди ж дивився “гол. гОВНОАРХІТЕКТОР” м. Ковель останніх принаймні 5 років. Що сталось? Вже немає будувати в центрі якісь прибудови до житлових будинків, не має місця?

 8. Потрібно було використати прийменник від слова “гімно” , більш українське, бо честно дістали місцеві”гівноАРХІТЕКТОРИ”, вулиці вузькі, транспорту багато, паркувань не вистачає. Але всерівно хтось всерівноно будує-будує. Ну то вже зробіть пішохідну зону.

 9. Ті, що побудували павільйони біля автостанції, не давали хабарі, а чесно виграли тендер, що буває дуже рідко. Такого білий дім нікому не прощає.

 10. Краще б паровоза біля фсбшного гадючника демонтували. То символ срача і совкізма.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X