З лісової галузі в політику привела біда

20.09.2020 22:06

Я, Володимир Косцьов’ят, закінчив Львіський лісотехнічний інститут (Національний лісотехнічний університет України) за спеціальністю лісоінженерна справа.

Почав працювати лісорубом з 15-літнього віку! Пов’язаний з лісом та переробкою (працював майстром, начальником цеху, в.о. директора, головою спостережної ради) майже 40 років.

У політику мене привела біда. Деревообробне підприємство, де я працював, стало жертвою прокурорського нападу.

Прокурори і міліцейські чини, податкова вирішили «віджати» підприємство і забрати виробничі потужності у іноземних інвесторів.

Я став на захист справедливості. На мене завели кримінальну справу і намагалися кинути за грати вигадуючи всіляки несінітниці.

2004 року перший виправдальний вирок за останні 10 років волинській суд виніс мені, однак підприємство так і не вдалося врятувати від «Владної гідри».

Саме з того моменту і почалася моя політична боротьба з перевертнями у владі, які десятиліттями паразитують, прикриваючись виборами і інтересами гармади.

А сьогодні усіх чесним і справедливим працівникам лісової галузі дякую за роботу і вітаю з Вашим професійним святом! Бажаю Вам усіх земних і небесних благ!

Вам може бути цікаво
Редакція «Ковель media» може не поділяти думку блогерів або дописувачів. За зміст публікацій і їх достовірність відповідальність несуть автори.
Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.