За лекції про сміття у Ковелі заплатили 24 тис. грн

22.03.2021 12:20
Фото Ковельської міської ради

У лютому цього року в Ковелі на базі восьми навчальних закладів провели освітній екологічний проєкт «Україна без сміття», який фінансується з міського фонду охорони навколишнього природного середовища.

Як інформувала місяць тому Ковельська міська рада, його основне завдання полягає в навчанні школярів правильно сортувати відходи, розподіляючи ресурсноцінні компоненти (папір, скло, метал, пластик) і органічні рештки.

З їх керівниками та представниками, начальником управління освіти зустрівся заступник міського голови Віктор Жигаревич. Він подякував за підтримку, наголосив, що школа є ідеальним майданчиком для впровадження екологічної освіти, виховання, адже основні риси характеру особистості формуються у ранньому дитинстві.

За набори початківця, які складаються з трьох контейнерів, з міського бюджету витратили 10 тисяч 830 гривень, а за проведення лекцій про сортування відходів – 24 тис. грн.

Отримувачем коштів є ТОВ «Ноувейст Юкрейн», яке зареєстроване у місті Києві за адресою: проспект Голосіївський, 6. Засновницею цієї фірми є мешканка села Сунки Смілянського району Черкаської області Євгенія Аратовська.

Вам може бути цікаво
Поділитися:

Коментарі

    1. не пизд. якщо ти дебіл, то ти й кидаєш все в одну машину. нормальні люди сортують

      1. дебіл тут швидше ви шановний, так як ви не цікавитеся долею сортованого сміття)) воно потім йде як і все інше сміття а не на переробку.. це лише для того робиться, щоб навчити людей сортувати на майбутнє, коли сміття почнуть перероблювати у щось. Але поки що у Ковелі не спішать із сміттєпереробним заводом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.