За мільйонні борги по зарплаті гендиректора «Ковельсільмашу» викликали в суд

24.05.2021 17:54

Управління Держпраці у Волинській області скерувало до суду матеріали справи щодо генерального директора ТОВ «Виробниче об’єднання «Ковельсільмаш» Андрія Міхєєва.

Згідно документів, він допустив порушення чинного трудового законодавства: на підприємстві працівникам не було виплачено заробітну плату. Сума заборгованості із виплати зарплати на дату інспекційного відвідування становила 3 млн 435 тис. грн, що встановлено в ході планової перевірки та оформлено актом від 16 лютого 2021 року.

У пояснюючій записці начальнику Управління держпраці у Волинській області генеральний директор підтвердив наявність заборгованості та зазначив, що на сьогоднішній день підприємство не отримує жодної допомоги від держави, тому просить увійти в їхнє складне матеріальне становище і надати термін для погашення боргу.

В судове засідання керівник підприємства не з’явився, хоча про дату, час та місце розгляду справи був неодноразово повідомлений.

Суддя Ковельського міськрайонного суду Юлія Шергіна постановила визнати винуватим Андрія Міхєєва та оштрафувати його на тридцять неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що становить 510 гривень.

Нагадаємо, президентом ТОВ «Виробниче об’єднання «Ковельсільмаш» є Заслужений машинобудівник України, кавалер звання і ордена «Лицар Вітчизни» ІІ ступеня Микола Заікін.

Вам може бути цікаво
Поділитися:

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.