Знімають фільм про зв’язкову УПА з Ковельщини

26.08.2020 17:20
Ганна Абрамчук

В урочищі Вовчак на Волині тривають зйомки повнометражного фільму «Шлях поколінь» – стрічки про життя волинянки-зв’язкової УПА Ганни Абрамчук із позивним «Гива», мешканки села Скулин Ковельського району.

Фільм створюють за реальними подіями. Використовують раніше записані інтерв’ю з упівцями Ганною Абрамчук та Степаном Петрашем, – розповів Суспільному режисер Володимир Сидько. До знімань залучено понад 100 людей.

В урочищі, де відбуваються знімання, була одна з перших повстанських баз підрозділів УПА. Грає волинянку-підпільницю акторка Маргарита Кальченко.

Це наша історія, вона дуже страшна і мені досі моторошно. Сьогодні ми знімаємо катування, це взагалі найважча сцена

– каже акторка

Відтворювати історичні події допомагає група реконструкторів з міста Ківерці. Картина «Шлях поколінь» – документально-художня, розповідає організатор знімання, військовий журналіст Михайло Ухман. Завершити роботу планують в жовтні.

Це буде такий собі екшн фільм, головне україномовний. Ми покажемо, що наша армія і наш народ, нам показували, ці всі роки. Що ми вміємо плакати, а насправді ми вміємо воювати

– каже організатор

Останні день знімання в урочищі Вовчак відбудеться у четвер, далі знімальна група поїде працювати над стрічкою «Шлях поколінь» на схід, у зону бойових дій.

Поділитися:

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *