Апеляція ВАКС засудила до двох років тюрми суддю у відставці з Ковеля

10.02.2022 11:09
Олег Василюк

Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду засудила до двох років позбавлення волі колишнього суддю Ковельського міськрайонного суду Олега Василюка, якому раніше призначили покарання у вигляді штрафу за зловживання впливом.

Про це повідомляє прес-служба Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

9 лютого апеляційна палата ВАКС скасувала вирок суду першої інстанції та постановила новий вирок, яким суддю Ковельського міськрайонного суду Волинської області визнано винуватим за ч. 2 ст. 369-2 КК України та засуджено до 2 років позбавлення волі

– інформує прокуратура

Як стверджують у САП, АП ВАКС, заслухавши доводи сторін, відмовила у задоволенні апеляційної скарги сторони захисту та частково задовольнила апеляційну скаргу прокурора САП.

За інформацією «Слово і діло», йдеться про суддю Ковельського міськрайонного суду у відставці Олега Василюка. 15 серпня 2017 року Вища рада правосуддя відправила його у відставку.

Як відомо, 10 червня ВАКС визнав суддю Василюка винним у зловживанні впливом. Йому призначили покарання за старою редакцією статті у вигляді 25 500 грн штрафу з позбавленням права обіймати посаду судді строком на 3 роки. Втім прокурор САП подав скаргу на цей вирок.

Нагадаємо, Василюка обвинувачують у тому, що він отримав від фізичної особи хабар у сумі 4000 грн за вплив на ухвалення рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави. За даними слідства, обвинувачений мав вплинути на іншого суддю, щоб той ухвалив необхідне рішення у справі про адміністративне порушення. В січні 2020 року справу передали до ВАКС.

Поділитися:

Коментарі

  1. Незнаю шо там трвпилось але суддя Василюк є справедливий суддя і я його наскільки знаю ще раніше він виносив справедливі рішення.Ще один справедливий суддя це Панасюк Сергій Леонідович.Це судді до яких не може бути претензій і такі повинні займати такі посади.

  2. Суддю явно підставили “великі люди” з метою помсти.
    Ну, хто повірить, що якийсь ханурик-бухарик дав 4000 гривень хабара одному судді за те, щоб інший суддя відмовив у притягненні до адміністративної відповідальності за дрібне хуліганство, за яке передбачено 51 гривню штрафу?
    За таке в тюрму? А справжні корупціонери всі на свободі.
    Занадто дешевий піар…

  3. Так само треба зробити з Панасюком, Лесиком, Гузьом, і всіма тими, що там ще лишились

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.