Цивільна ковельська оборона сотню років тому

28.06.2021 02:12

Уся краса в деталях. На перший погляд, здавалося б, звичайна світлина, про яку складно щось розповісти. Але, якщо звернути увагу на деталі, можна побачити набагато більше.

Перше, що хотілося б зазначити, це наявність протигазів на цивільних мешканцях – це цивільна оборона.

Цивільна оборона – це система заходів, в ході яких, цивільне населення навчалося, як діяти у випадок війни і інших надзвичайних ситуацій.

На світлині майже столітньої давнини, ви можете спостерігати, як подібні заходи проводилися на вулицях міста Ковеля.

Чому майже столітньої давнини? Тому що, якщо ми звернемо увагу на одяг людей на цьому фото, то особливу інформативність дає польська уніформа поліцейського. З чого можна зробити висновок, що це Ковель часів Польської Республіки.

На жаль, точний рік вказати не вийде, але можна із впевненістю сказати, що це 1920-1930-ті роки.

Також, якщо звернути увагу на фасад будівлі, то можна здогадатися, що ця будівля вціліла до сьогоднішнього дня і прикрашає сучасну вулицю Незалежності, яка за часів Польської Республіки мала ім‘я – Варшавська. На жаль, якість не дозволяє прочитати інформацію із табличок. Єдине, що видно, це номер будинку – 22. І знак на балконі «Zarząd Miejski M. KOWLA» (Міська управа міста Ковеля).

Редакція «Ковель media» може не поділяти думку блогерів або дописувачів. За зміст публікацій і їх достовірність відповідальність несуть автори.
Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *