Депутати сперечалися, чи давати колишньому меру звання Почесного

22.07.2021 18:38
Володимир Бойко

Суперечка виникла у Ковельській міській раді на засіданні постійної депутатської комісії з питань житлово-комунального господарства, яке відбулося учора, 21 липня.

Депутати розглядали проєкт рішення про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Ковеля» колишньому міському голові, директору підприємства теплових мереж «Ковельтепло» Володимиру Бойку.

Як вже повідомляв «Ковель media», з відповідним клопотанням про присвоєння виступив трудовий колектив, який багато років очолює Володимир Іванович.

Іншим проєктом рішення це звання посмертно мають присвоїти всім загиблим ковельчанам – учасникам АТО/ООС.

Думки депутатів щодо директора «Ковельтепло» розділилися. Галина Стасюк із фракції «Сила і Честь» вважає, що давати йому таке звання – зарано.  

Я поважаю Володимира Івановича, але в нас ще перед ним є Шевчук Ярослав Іванович, колишній мер, який парк зробив. Не буду багато розказувати. Якому було 75 років, якому дійсно треба дати Почесного. Це не тільки моя особиста думка, а й багатьох містян…

Приймати одного року і на одній сесії, вибачте, і померлих, і живих, ну це не правильно. Володимир Іванович ще працює. Будуть в нього ще попереду багато нагород. Всі ми знаємо ті нагороди, як давалися, як приймалися, як тут від Верховної Ради вручали. Давайте будемо чесними. Володимир Іванович може почекати. Достойна людина, нічого не маю проти, але давайте на цю сесію дамо загиблим воїнам, які дійсно заслужили, і Олегу Матіжеву, який в Іраку загинув, і Аллі Поляковій – голові «Союзу Українок» в Ковелі, яка дійсно зробила для міста багато. А це може почекати.

Переступили Шевчука і будемо давати Бойку, який працює? Ви знаєте, з нас люди будуть сміятися

– сказала Галина Стасюк

За прийняття проєкту рішення голоси депутатів на комісії розділилися: двоє обранців громади підтримали, а троє – утримались. Тобто комісія не підтримала даний проєкт.

Під кінець засідання депутати знову почали говорити про Володимира Бойка і звання Почесного громадянина міста.

Оригінальну думку з цього приводу висловила секретар Ковельської міської ради Оксана Багнова, яка до роботи в мерії працювала завідувачкою дитячим садком.

У мене, наприклад, тверде переконання, щоб всім головам давати. Не вийняли його із-за стола? В кайданках не вивели? Не доказали?..

– мовила Оксана Багнова

Іншими словами, якщо будь-якого мера Ковеля не заарештували і не судили за якийсь злочин, то він може претендувати на звання Почесного громадянина міста.

Підтримала кандидатуру Володимира Бойка і депутатка з фракції «За майбутнє» Альбіна Дяків.

Крім того, щоб він був головою, він веде дуже активне громадське життя

– зауважила вона

При цьому Альбіна Дяків побачила, що її знімає на мобільний телефон колишній депутат міської ради Володимир Косцьов’ят, і заборонила відеозйомку.

Я тобі не дозволяла мене знімати. Тому виключай свій телефон

– заявила депутатка
Вам може бути цікаво
Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.