До Ковеля приїхав знаменитий французький кінорежисер, лауреат премії «Оскар» Мішель Азанавічус

10.09.2023 о 20:14 · 3 хв читання
Фото: United24 

У Ковель приїхав лауреат премії «Оскар», амбасадор United24, кінорежисер Мішель Азанавічус.

Про це сьогодні повідомив депутат Ковельської міської ради, краєзнавець, блогер «Ковель media» Андрій Миронюк, який показував знаменитому гостю наше місто.

Як відомо, бабуся Мішеля Азанавічуса – родом з Ковеля, про що він сам розповідав цього року у День вишиванки, коли показав свою вишиту сорочку.

До Ковеля Мішель Азанавічус приїхав разом з представниками United24 і телеканалу «1+1».

Майже сто років тому бабуся Мішеля Азанавічуса Лея прийшла на вокзал рідного Ковеля, щоб сісти на потяг і поїхати шукати кращої долі. Згодом вона опиниться у Франції, проживе довге життя у Парижі й ніколи більше не повернеться в місто, де виросла. Але сюди повернеться її онук. Щоб відшукати своє коріння і пройтися тими вулицями, якими колись ходила вона

– інформує United24
Андрій Миронюк (зліва) та Мішель Азанавічус / Фото: 1+1

Як інформує ТСН, режисеру не вдалося знайти будинок, де мешкала його бабуся (вона народилася у Ковелі в 1910 році). Але він відвідав школу, де найімовірніше вона навчалася. Також побував у ковельській публічній бібліотеці та на залізничному вокзалі.

Мішель Азанавічус на території школи №6, що на вулиці Брестській. До 1939 року тут була єврейська школа / Фото: 1+1

Режисер та актор Мішель Азанавічус всесвітньо відомим став завдяки фільму «Артист». Ця стрічка отримала 5 «Оскарів», зокрема, як найкращий фільм та за режисерську роботу. Зараз Мішель Азанавічус – амбасадор ініціативи United24. І уже втретє приїздить до України. Побував у зруйнованих росіянами містах Київщини. Також передав 125 тисяч євро на відбудову Ізюмської лікарні. На Волинь обіцяє приїхати ще, досліджувати своє коріння.

Публікація за темою: У знаменитого французького режисера, володаря премії Оскар бабуся – з Ковеля


Оновлено 10.09.2023 о 21:22 – додано інформацію від ТСН.

Оновлено 13.09.2023 о 11:36 – додано фото від United24.

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X