У Ковелі ліквідовують підтоплення присадибних ділянок

01.03.2021 14:00
Фото ілюстративне

Різке танення снігу зумовило у Ковелі підтоплення окремих територій. В основному – це мікрорайони, котрі знаходяться неподалік річки чи в низині.

Як інформує Ковельська міська рада з посиланням на директора КП «Добробут» Ігоря Михалевича, ще з суботи працівники цього комунального підприємства задіяні на ліквідації наслідків підтоплень присадибних ділянок. Вони працювали на вулицях Стуса, Вітовського, Черняховського, провулку Фестивальному. Роботи продовжуються і нині.

На сесії міської ради було прийняте рішення про виділення додаткових коштів з міського бюджету на техніку для відкачування води у рамках програми запобігання та ліквідації наслідків підтоплення окремих територій міста.

Ігор Михалевич зазначив, що до кінця тижня вони планують придбати 2 мотопомпи та три електронасоси, аби оперативніше вирішувати проблеми мешканців громади.

У разі, якщо ситуація буде погіршуватись, допомогу надасть  Ковельський міськрайвідділ управління державної служби з питань надзвичайних ситуацій та інші комунальні підприємства.

Міський голова Ігор Чайка дав доручення відповідним службам контролювати ситуацію, оперативно реагувати на звернення громадян та своєчасно надавати допомогу. 

Крім того, працює «гаряча лінія» (телефон: 6-17-34), куди можна передати інформацію про підтоплення або зателефонувати в аварійно-диспетчерську службу КП «Добробут» за номером 5-90-22.

Вам може бути цікаво
Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.