Ігор Чайка звітуватиме перед ковельчанами біля паркової сцени

14.03.2023 о 11:42 · 1 хв читання

Ковельський міський голова Ігор Чайка звітуватиме перед мешканцями громади про підсумки роботи за 2022 рік у парку культури та відпочинку імені Лесі Українки.

Про це сьогодні повідомляє Ковельська міська рада.

Зазначається, що зустріч з Ігорем Чайкою відбудеться 15 березня, у середу, о 16:30 на майданчику біля паркової сцени.

Приходьте послухати і поспілкуватися

– йдеться у повідомленні
Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (11)
 1. Про що звітувати?
  1. 16000000 грн оборутку припинила прокуратура.
  2. 1,5 млн. грн .Премія бійцям кабінетникам на день самоірядування.
  3. 1100 кг. кави – щоб вдавило.
  4. четвертий радник.
  5. Муніципальна варта 1,5 млн грн.
  6. Запустили схему позбавлення влассності громади на 22 млн грн. через Ковельтепло і Укргазбанк
  Це ми знаєм. Ігорек розкажи що ми ще не знаєм

 2. В місті є дві великих зали де могла би відбутися зустріч міського голови з жителями громади. Це зал Будинку Просвіта і зал Палацу учнівської молоді. Такий формат передбачав би комфортні умови для спілкування, висловлювання запитань та отримання відповідей на них. Але такого формату бояться ляльководи. Та і зневага до виборців не дає організаторам створити ковельчанам гідні умови діалогу громади і влади. Натомість пропонують вести мову на вулиці. Погодні умови не надто сприятливі? За прогнозом температура 2 градуси вище нуля і 90% вірогідність дощу! Це ж якраз те що треба луцьким режисерам ковельського шоу! Менше людей буде значить менша небезпека незручних запитань. Та й час звіту Чайки в таких умовах можна буде обмежити максимально. Плюють вони на ковельчан з високої сцени!

 3. Запитайте де вМЕР подів кошти виділені на освітлення вулиць, ЗЕКОНОМЛЕНІ на вимкненні освітлення вулиць, що опосередковано привело до загибелі людей у ДТП та ДТП???

 4. Чи знає мер,що в його володіннях є вул 1 Травня? ,а саме той відрізок від повороту на Боровця.Приїдьте з своїми заступниками та поспілкуйтеся з мешканцями які там проживають.2- й Ковель відпочиває.Венеція ковельська про яку потрібно щоб знала вся Україна.МАСМЕДІА ви де???

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X