«Казкове містечко» у Ковелі перетворюється в руїни

03.08.2020 о 16:59 · 3 хв читання

Розвалюється на очах ігровий майданчик «Казкове містечко», зведений в 2012 році у Ковелі в парку культури і відпочинку імені Лесі України коштом благодійного фонду, яким опікується депутат Верховної Ради Степан Івахів. Дитяче містечко занехаяне, обдерте, поламане, занедбане, чекає на всій порятунок.

У 2012 році, коли Степан Івахів балотувався в народні депутати України по 21-му виборчому округу з центром у Ковелі, його благодійний фонд «Патріот Волині» подарував місту гарне містечко для дитячих розваг, де встановлені різнокольорові гойдалки, каруселі, пісочниці, гірки та інше. А для батьків передбачені зручні лавки.

Усі елементи ігрового комплексу були виготовлені із сертифікованих матеріалів, які відповідали державним стандартам та екологічним нормам. А навкруги майданчика розмістили скульптори казкових героїв з відомих улюблених дітьми мультиків та казок. Тоді відбулося помпезне відкриття «Казкового містечка».

На жаль, з часом вся ця краса без належного догляду стала швидко занепадати. Щоправда, торік тут бачили комунальників, які намагалися ремонтувати дитяче містечко. Втім, цьогоріч їх уже не було, хоча працівники парку, на балансі якого перебуває даний ігровий об’єкт, повідомляли у листах мерію про руйнування майданчика.

Про це нам повідомив підприємець, який працює на території парку атракціонів, що поряд з «Казковим містечком». Він розповів, що керівництво парку немає грошей на ремонт, тому попросило владу їх виділити. Казав, що сюди навідався і профільний заступник ковельського міського голови Ігор Прокопів, який цікавився ситуацією. Проте й після його візиту на листи-прохання надходили лише одні відписки. Мовляв, у міському бюджеті грошей на це немає.

Багатодітна матуся, яку ми сьогодні зустріли біля «Казкового містечка», обурюється:

Ви подивіться, що то за ігровий майданчик?! Там все поламане! Страшно пускати туди гратися своїх дітей

Жінка навіть забороняла дітям бавитися біля скульптор казкових героїв, адже вони теж наразі перебувають в неналежному стані.

А саме «Казкове містечко» і дійсно швидко руйнується. Об’єктив нашого фотоапарата зафіксував поламану гірку, звідки до верху стирчить шматок «оголеного» гострого заліза. Одні перила не зафіксовані кріпленнями, інші ж взагалі потрощені. Елементи підлоги, по яких діти пересуваються на висоті, протерті або відшарувалися від основи і хитаються, коли малеча по них пробігає. Потрощена гойдалка, де зверху встановлений логотип благодійного фонду. Обшарпані лавки, з них вже давно злізла фарба.

Дітвора охоче біжить, повзе, гойдається тут, де вже стало просто небезпечно перебувати. «Казкове містечко» може стати для малечі смертельною пасткою, як це вже неодноразово траплялося в різних містах України.

Чи допустить таке влада Ковеля? Хочеться вірити, що ні. А отже, таки віднайде необхідні гроші на проведення ремонту ігрового майданчика для найменших мешканців.

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (1)
  1. Це халтура і лайно для піару,показухи,та відмивання грошей! Колишні качелі робили на віка!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X