Влада визнала, що «Казкове містечко» – в аварійному стані

15.08.2020 17:30

Той факт, що у Ковелі ігровий майданчик для дітей «Казкове містечко» перебуває в аварійному стані вже визнало керівництво міста та парку культури і відпочинку імені Лесі Українки, на балансі якого й перебуває даний об’єкт.

Адміністрація розклеїла на території майданчику попереджувальні листівки, в яких попросить «у зв’язку з аварійним станом містечка до початку ремонтних робіт не користуватися гірками для спускання», а також  вибачилася за тимчасові незручності.

У своїй попередній публікації «Казкове містечко» у Ковелі перетворюється в руїни» ми писали і показали на фото, в яких жахливих умовах доводиться бавитися маленьким ковельчанам і гостям міста. Там поламана гірка, звідки до верху стирчить шматок «оголеного» гострого заліза; перила не зафіксовані кріпленнями, потрощені; елементи підлоги, по яких діти пересуваються на висоті, протерті або відшарувалися від основи і хитаються, коли малеча по них пробігає. А ще – потрощена гойдалка, де зверху встановлений логотип благодійного фонду. Обшарпані лавки, з них вже давно злізла фарба.

Наразі окремі небезпечні елементи конструкції обмотані попереджувальною стрічкою. Поламану гойдалку, яка висіла лише на одному держаку, демонтували. Однак вхід до «Казкового містечка» не закритий. Весь майданчик не обнесений попереджувальною стрічкою, а тому там щодня грається, стрибає, бігає багато дітвори.

Хочеться вірити, що ремонтні роботи, на які, за попередніми даними, в адміністрації парку не було грошей, швидко розпочнуться. І діти та їхні батьки знову отримають гарне ошатне ігрове містечко. А головне – воно не нестиме небезпеки здоров’ю і життю маленьким відвідувачам.

Нагадаємо, що «Казкове містечко» зведене в 2012 році у Ковелі в центральному парку коштом благодійного фонду, яким опікується депутат Верховної Ради Степан Івахів. Тоді фонд «Патріот Волині» подарував місту гарний об’єкт для дитячих розваг.

До речі, всі елементи ігрового комплексу були виготовлені із сертифікованих матеріалів, які відповідали державним стандартам та екологічним нормам. А навкруги майданчика розмістили скульптори казкових героїв з відомих улюблених дітьми мультиків та казок.

Поділитися:

Коментарі

  1. Заберіть гроші, що викачали гейко з Кіндером своїми аферами через РЖКП2 і вистачить грошей побудувати сто
    таких містечок

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *